PŘÍPRAVKA

Autor: Martin Rais <redfly36(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 06. 09. 2010

Starší přípravka zahájila tuto neděli svoji podzimní část krajské soutěže dvěma zápasy na domácí půdě proti  Baníku Sokolov a béčku Buldoků Karlovy Vary.  V prvním zápase hned narazili naši borci  na silného soupeře ze Sokolova. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první soutěžní zápas po téměř třech měsících, bylo vidět v nasazení našich hráčů hodně chuti a odhodlání, ale také hodně nerozehranosti. V první polovině zápasu si naši vytvořili několik šancí, ale nedokázali dotáhnout svoji snahu do gólového zakončení. Soupeř se po jedné zdařilé kombinaci a následně po chybně naší obrany dostal lehce do dvougólového vedení a zápas už pod svojí kontrolou dotáhl do vítězného konce, kdy v druhé půli přidal ještě tři branky a vyhrál 5:0. Výkon našeho mužstva byl příjemným překvapením, míra nasazení a bojovnost byly patrné a jsou tedy příslibem do budoucna.

V druhém zápase nastoupili naši hráči proti B týmu Buldoků. Od samého začátku se  snažili nasazením a bojovností přehrát soupeře a donutit ho k chybám. Tato snaha byla korunována odměnou ve formě první branky, kterou vsítil Roman Zaňka. Po další chybě Buldoků kopali domácí přímý kop, který opět proměnil Roman Zaňka.  V druhé půlce jakoby se naši uspokojili dvoubrankovým vedením a už ne zcela důsledně dodržovali pokyny trenéra a z toho plynuly chyby, které náš soupeř dokázal potrestat. Nejprve po chybě obrany v rozehrávce snížil na 1:2 a těsně před koncem zápasu po odpískaném obranném zákroku a přísně nařízené penaltě, srovnali Buldoci na 2:2.  Na to už naši nenašli sílu reagovat.  Celkově tedy naši nejmladší sehráli dva pěkné zápasy a určitě se už těší na další pokračování soutěže.
Realizační tým.