ČK:0-0           ŽK: 29.Šourek,46.Baloun,49. Švéda,52.Kučaba,78. Skopový-?

SESTAVA:                                                  Krupička ml.

STŘÍDALI:19.Skopový(Hopf),88.Dušek(Skopový),89.Hejna(Šourek)

PŘIPRAVENI: Ficík

REALIZAČNÍ TÝM:Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér),Lisa(zdravotník,masér) Kotek (as.trenéra)

ABSENCE:Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím jen v tréninku), Štěpánek (práce), Melichar (zranění),Hnízdil (rodina)Chlup R.(dovolená) (zranění), Vaverka(v trestu-ČK), Ficík (zranění), Šedivec(?),Janovský (zranění-dorost)

I.POLOČAS

5.MIN.:Z 25 metrů vyzkoušel Palivec tvrdou střelou pozornost chebského Volfa,který vyrazil na rohový kop.

18.MIN.:Nitsch z rohového kopu našel na zadní tyči hlavu Hopfa,který nezaváhal,ale bohužel vedoucí branku vykoupil roztrženým obočím a následným odvozem do nemocnice,z které se vrátil se třemi stehy-1:0.

33.MIN.:Vodrážka se chytře uvolnil na pravé straně vápna,poslal prudký přízemní centr na přední tyč,na který si naběhl Šourek,ale bohužel jeho pohotová střela z první těsně přeletěla břevno hostující branky.

II.POLOČAS

50.MIN.:K přímému kopu z 20 metrů se postavil zkušený Hála,zahrál ho výborně,ale neméně bravurní zásah si připsal Krupička ml. v domácí brance.

59.MIN.:Dobrou individuální akcí se prosadil Šourek,ale jeho střela pouze minula pravou tyčku hostující branky.

60.MIN.:Po zaváhání ve středu obrany a hlavně stopera Švédy, se hostující Lungu dostal tváří v tvář Krupičkovi ml.,ten však zákrokem dne podržel naše akcie na tři body.

64.MIN.:Po rohovém kopu Šourka se ve vápně hostí do slova strhla nepřehledná mela,kterou ukončil střelou nad branku Palivec.

65.MIN.:T.Chlup vybojoval míč,“českou uličkou“ poslal do šance mladého Palivce,kterého pokus“bodlem“minul pravou tyčku chebské branky.

70.MIN.:Po levé straně se do šance po dlouhém sprintu dostal Skopový,ale jeho lob směřoval nad branku hostujícího Volfa.

71.MIN.: Do ještě větší šance se dostal Šourek,kdy tentokrát zprava obstřeloval chebského brankáře,ale přesnému zakončení chybělo pouze pár centimetrů.

73.MIN.:Po našich trestuhodně neproměněných šancích zahrozil soupeř,ale novorolský gólman měl svůj den a balón nohama vytěsnil.

84.MIN.:Při soupeřově hře vabank jsme se dostali do obrovské šance,kdy postupoval T.Chlup s míčem u nohy sám na brankáře,super šanci ještě vylepšil nabíhající Šourek,novorolský útočník přihrál svému volnému spoluhráči,který dopravil balón do odkryté brány,ale místo radosti přišel hvizd hlavního rozhodčího po zcela správně odmávaném postavení mimo hru.

86.MIN.:O tři minuty později dostal T.Chlup reparát,kdy šel pro změnu z levé strany sám na brankáře,opět mu sekundoval nabíhající Šourek,ale tentokrát to Tomáš vzal na sebe a přesným zásahem prakticky dal razítko na naši výhru-2:0.

90.MIN.:V poslední minutě se ještě do dobré šance dostal znovuzrozený kanonýr (v posledních utkáních) Šourek a i Martin svou šanci mazácky proměnil a stanovil tak pro náš tým velice lichotivý výsledek-3:0.

V dalším šestibodovém utkání jsme na domácím hřišti přivítali FC Cheb,na který se nám dlouhodobě daří a to jsme potvrdili. První poločas se odehrál zcela v naší režii,kdy soupeř místy až nečekaně propadal v pohybu.Do druhého poločasu Chebský tým nastoupil jako vyměněný a hned duel dostal dramatičtější náboj,kdy do posledních minut nebylo jisté jak utkání dopadne,ale nakonec po zlepšené koncovce v závěru utkání jsme vybojovali tři důležité body.Konečně jsme protrhli“nevýhodu“domácího prostředí a opět jsme se trošku přiblížili k bezproblémové záchraně. Dík za nasazení a výkon v utkání patří všem hráčům a speciálně musím pochválit defenzívu týmu (až na jedno dvě zaváhání) na čele s brankářem Krupičkou, za kterou nám po dlouhé době bylo odměnou čisté konto.Nespokojený jsem byl jen s úvodní patnáctiminutovkou druhého poločasu a samozřejmě s proměňováním šancí,kdy některé byli opravdu vyložené.