Střídání    :  70 min V. Sándor za M.Živanoviče, 80 min M. Hradecký za T. Košťála,  85 D. Hájek za T. Truhláře

ŽK           :   2 x M. Kroupa, 2 x Vaverka J.,  Palivec

ČK           :  Vaverka Jar. , Kroupa M.

Sestava:                      Janovský J.

Vaverka Jar.        Košťál T.

Náhradníci:   V. Martiňák, M. Hradecký, D. Hájek, T. Dittrich

Trenér:         Hájek J.

Vedoucí:      Kroupa M.

K dalšímu zápasu jarní sezony jsme odjížděli oslabeni o nově na jaře vytvořenou stoperskou dvojici Hišem – Michal ( nemoc????) a museli jsme proto v sestavě opět silně improvizovat. Ale i z pozměněnou sestavou jsme v prvním poločase dokázali hrát dobrý fotbal a i když měl soupeř uzemní převahu dokázali jsme jejich protiútoky poměrně úspěšně likvidovat. Ve 14 min jsme sice dostali branku, když se špatně domluvili V. Sándor s M. Křehlíkem ale snažili jsme se hrozit soupeři nakopávanými míči na J. Vaverku a ve 38 min se tomuto hráči podařilo po střele M. Palivce z dálky kterou brankář neudržel vyrovnat na 1 : 1. Obrat v utkání, které do této doby vypadalo pro náš tým nadějně nastal ve 42 min, kdy se po druhé žluté kartě nechal vyloučit za urážky rozhodčího Jar.Vaverka, čímž odsoudil náš tým k záhubě.

I když poločas skončil nerozhodně a vyloučení jednoho hráče není zase až tak rozhodující oslabení pro naše mužstvo to tak nebylo. Ve druhém poločase jsme již ve 49 min dostali další branku na 2 : 1 a pak se to tam sypalo až do konečného výsledku 6 : 1. Je třeba říci, že dalším nejméně 4 brankám zabránil Kuba Janovský. Naše mužstvo se ve druhém poločase úplně položilo a dovolilo soupeři vše co stihl. Útok neexistoval, záloha „šlapala vodu“ a obrana měla den otevřených dveří. Když se ještě nechal po druhé žluté kartě vyloučit M.Kroupa bylo dílo zkázy dokonáno.

Naše jarní neporazitelnost tak byla ukončena obzvlášť krutým způsobem. Zvlášť mrzí nedisciplinovanost Jar. Vaverky, který svým vyloučením citelně oslabil dorostenecké mužstvo pro celou zbývající jarní část soutěže.