Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 22. 03. 2010

HRÁNO: 20.Března 17:00 na umělé trávě v Sokolově

SESTAVA:                                              Janovský

Nitsch,Palivec,Niklas,T.Chlup

Šourek Mar., Vaverka

STŘÍDALI: Melichar V., Melichar P., Hájek L.

I. POLOČAS

11. MIN.: Po p0ěkné kolmé přihrávce se do samostatného“nájezdu“na brankáře dostal Šourek, ale bohužel jeho zakončení šlo mimo branky.

19. MIN.:Soupeř potáhl akci po pravé straně, odcentroval, Janovský podběhl balón a domácí hráč poslal bankovce do vedení-1:0.

33. MIN:Po chybě Hopfa v rozehrávce se dostali domácí do šance, kterou zmařil pohotovým vyběhnutím Janovský, ale balón se dostal ke Koubovi, který zakončil přesným lobem-2:0.

36. MIN:Opět po centru z pravé strany si po zařvání“šel“ pro míč Janovský, ale balón minul a Nerad přišel lacino ke gólu-3:0.

40. MIN.:Po chybě stopera Švédy v rozehrávce se do šance dostal střelecky disponovaný Kouba a nezaváhal-4:0.

43. MIN.:Hostující hráč obral Šourka o míč,rozjel pěknou kombinaci domácích,kdy se Hudec v koncovce opět nemýlil-5:0.

II. POLOČAS

48. MIN.: Po centru z pravé strany se ve snaze zažehnat nebezpečí před naší brankou trefuje hlavou do vlastní sítě Ficík-6:0.

50. MIN.:Po chybě Melichara se dostal tváří v tvář gólmanovi rychlonohý Hudec, který se v koncovce nemýlil-7:0.

75. MIN.: Opět po centru z“prokleté“ pravé strany soupeře si dává druhý vlastní gól Ficík,kdy jediná změna byla, že“vlastňáku“ dosáhl nohou-8:0.

85. MIN.: Po pěkné kombinaci dorostenci zvyšují na konečných-9:0.

Do utkání jsme šli v neúplné sestavě, přesto jsme neměli inkasovat tolik branek, kdy prakticky každý obdržený gól odráží jednu z našich hrubých chyb, za které nás velmi kvalitní soupeř nemilosrdně trestal a konečné skóre tak pro nás skončilo zaslouženým debaklem. Bohužel se opět projevil náš úzký kádr, kdy při absenci několika hráčů musíme sestavu doslova lepit, dále pak je vidět, že někteří hráči mají tréninkové manko,což se naplno projevilo se soupeřem,který má vlastně hru na pohybu bez míče založenou.