Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 08. 03. 2010

HRÁNO: 6.Března 9:30 na umělé trávě v Ostrově

SESTAVA:                                                     Šedivec

Nitsch,Palivec, Švéda,Vaverka

T.Chlup,Šourek Mar.

STŘÍDALI:Firbas,Hájek Lukáš

I.POLOČAS

2.MIN.: Karlovarský hráč na pravé straně obelstil Melichara s Hopfem,nacentroval a zcela nekrytý Válek na zadní tyči hlavou nemohl minout-1:0.

11.MIN.:Po pěkné kolmé přihrávce Nitsche postupoval Šourek na branku“lokády“,přihrál na pravé straně nabíhajícímu Švédovi,ten si kličkou položil na zem obránce,vrátil před branku Šourkovi a ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal-1:1.

25.MIN: Po zmatku před naší brankou fauloval na hranici vápna Švéda,k penaltě se postavil Karbula a nezaváhal-2:1.

30.MIN:Po chybě stopera Balouna se do šance dostal Válek,kterého pokus směřoval nad branku.

33.MIN.: Po nízkém centru T.Chlupa před brankou protivníka,se soupeř dostal do rychlého protiútoku,kdy se po lajně prosadil Karlovarský hráč přes Melichara,poslal prudký přízemní pokus před branku,kde byl nejpohotovější Diviš-3:1.

37.MIN.: Po dvou chybných přihrávkách Nitsche a hlavně Švédy,který prakticky soupeře poslal do gólové šance, už jsme prohrávali třígólovým rozdílem-4:1.

II.POLOČAS

47.MIN.:Hájek ml.přetáhl míč ,který se dostal k Šourkovi,ten před hranicí šestnáctky nabil Švédovi,kterého povedená střela zaplachtila v síti-4:2.

64.MIN.:Po rohovém kopu se k zakončení z první dostal Šourek,ale jeho střela šla vysoko nad. 72.MIN.: Po chybě Ficíka šel sám na brankáře Horn,avšak Šedivec vytasil výborný reflexivní zákrok.

75.MIN.:T.Chlup v rohu hřiště vybojoval proti stoperovi“ztracený“balón,postupoval z boku na branku soupeře,místo zakončení zvolil přihrávku na nabíhajícího Švédu,ale jeho přihrávku přečetl jeden z bránících hráčů.

82.MIN.:Po přihrávce mladého“párka“,střílel z první Firbas,ale jeho pohotovou střelu brankář přikryl.

První poločas jsme odehráli tragicky,kdy nám chybělo snad všechno a hlavně to hlavní-chuť do fotbalu,která se především projevovala špatným pohybem a špatnou defenzivní činností celého týmu a k tomu všemu jsme ještě dělali školácké chyby v rozehrávce,které soupeř trestal.Ve druhém poločase jsme přidali a na hře to bylo znát,protože jsme byli lepším týmem,ale bohužel nepříznivý poměr skóre z první půle už jsme nedokázali srovnat.Doufám,že se z prvního poločasu poučíme,protože jasně bylo vidět,že bez nasazení,pohybu a defenzívy celého týmu se opravdu fotbal na nejvyšší krajské úrovni hrát nedá.