ZHODNOCENÍ ZIMNÍHO TURNAJE FK OSTROV

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 03. 2010

ZIMNÍ TURNAJ FK OSTROV

Dobojováno. První ročník zimního fotbalového turnaje, který pořádal na své umělce FK Ostrov, zná svého premiérového vítěze. Stali se jím fotbalisté FK Ostrov, kteří během pěti utkání nastřádali na své konto deset bodů a díky vzájemnému utkání s karlovarskou Lokomotivou celý turnaj vyhráli. Lokomotiva si sice v dohrávce poradila s Kláštercem a na své konto tak nasbírala taktéž deset bodů, ale ve prospěch Ostrováků hovořil vzájemný zápas, který vyhráli v poměru 6:2. Na bronzovém místě pak zakončila turnaj Nová Role, která si na své konto připsala devět bodů a k tomu ještě jednu raritku. Jako jediný tým totiž Novoroláci neokusili na ostrovském turnaji hořkost porážky. Na čtvrté příčce zakončili turnajovou pouť divizní dorostenci karlovarského 1.FC a páté místo vybojovali v Ostrově hráči Klášterce. Poslední, šestou příčku pak obsadili s jednobodovým ziskem horalé z Jáchymova.

AUTOR:Karlovarský deník