ZIMNÍ PŘÍPRAVA-KLÁŠTEREC

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 23. 01. 2010

HRÁNO: 23.leden 10:45 na umělé trávě v Ostrově

N.ROLE-KLÁŠTEREC 3:3 (1:2)

BRANKA ZA FK: Chlup T., Chlup R.,Vaverka

ROZHODČÍ:Klinger-Novotný,laik

SESTAVA:                                            Šedivec

Melichar,Švéda,Baloun,Ficík

Nitsch ,Chlup R.,Chlup T.,Kučaba

Hnízdil,Šourek

STŘÍDALI:Firbas ,Vaverka,Hejna

Do utkání se zástupcem Ústeckého kraje jsme opět vstoupili dobře,po centru Šourka skóroval hlavou (netradičně) T.Chlup.Možnost zvýšit skóre měl opět T.Chlup,ale jeho střela skončila pouze na tyči brankáře Klášterce.Pak ale bohužel přišel závěr prvního poločasu,kdy hosté přidali na aktivitě a po sérii chyb v rozehrávce a ne příliš zodpovědné hry dozadu,hosté otočili výsledek prvního poločasu ve svůj prospěch dvěma brankami.Kdy jsme si ještě na začátku druhé půle dali vlastence Balounem,naše akcie na vítězství klesly k bodu mrazu.Přesto jsme se zvedli,po trefách R.Chlupa a Vaverky jsme srovnali skóre utkání,kdy nakonec utkání skončilo pro náš tým tak typickou remízou.

Tento duel byl na“přátelský zápas“trochu více vyhecovanější,ale přesto si myslím,že utkání mělo velmi slušnou úroveň a tempo,na obou stranách jsme viděli nemálo pěkných fotbalových akcích.Soupeř byl dnes velice dobrý,ale i my jsme až na pár pasáží podali dobrý výkon,tak že z mého pohledu je“plichta“celkem spravedlivá.Nejvíce si samozřejmě cením,že za nepříznivého stavu jsme se zvedli a dokázali soupeře zatlačit a vytěžit tak aspoň bodík do turnajové tabulky.

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:30.ledna 12: 30 JÁCHYMOV-N.ROLE  (v Ostrově)