Branky     :   8 min M. Hišem, 58 min T.Truhlář

ŽK           :    85 min Kroupa M.+Hájek L.

Truhlář T.        Hišem M.

Náhradníci:  Sándor V., Seitz D.

Trenéři:        J.Hájek, P.Palivec

Vedoucí:      Kroupa M.

Po vysoké porážce s mužstvem Sokolova B nastupovali naši dorostenci k dalšímu mistráku na domácí půdě a hostili mužstvo Ostrova, které před tímto zápasem neprohrálo v řadě  zápasů.

Přesto jsme chtěli bodovat a odčinit porážku se Sokolovem. Začátek zápasu nasvědčoval tomu, že by se to mohlo povést. Již v 8 min po přihrávce od T.Truhláře šel M.Hišem do samostatného úniku a zařídil vedení pro naše mužstvo 1:0. Ještě dalších 20 min v prvním poločasu bylo naše mužstvo lepším mužstvem ale postupně na naše hráče padla deka a přestali bojovat a bez nasazení a bojovnosti to prostě nejde. Vyústěním byl nepokrytý hráč při rozehrání standartní situace a následný faul M.Hoblíka ve vápně za ktarý byla nařízená penalta, kterou soupeř ve 40 min. proměnil a upravil na 1 : 1. Co byla platná silná slova hráčů v kabině, jak ve druhém poločase zaberou a budou makat, když již v 55 min po nedůrazu všech hráčů ve vlastním pokutovém území kdy nebyli schopni nepochopitelně odkopnout míč tak dlouho až soupeř z blízka dorazil míč do branky a bylo to 1 : 2. Naděje pro naše mužstvo svitla ještě v 58 min kdy po akci M.Křehlíka srovnal skóre na 2 : 2 T.Truhlář. Bohužel to bylo ze strany našeho mužstva vše, zbytek zápasu jsme byli neškodní kupili jednu chybu za druhou a výsledkem byl gól na 2 : 3, když T.Truhlář nejdříve dobře na půli soupeře vybojoval míč ale vzápětí nedokázal na 3m přihrát L.Hájkovi a založil tak soupeřův rychlý útok, který skončil centrem a ani P.Michal a R.Hejna nedokázali pokrýt hráče soupeře který hlavou zavěsil. Poslední kapkou do kalichu hořkosti byla pak chyba z kategorie „ nepochopitelných“ kterou v 83 min. předvedl M.Ploc a umožnil tak soupeři upravit skóre na konečných 2 : 4.

Je škoda, že zápas, který mohl být při nejmenším vyrovnaný nedokáží naši dorostenci dohrát do zdárného konce. Bylo by asi dobře, aby se jednotliví hráči zamysleli nad svými výkony v mistrovských zápasech, nad svým chováním a vystupováním a  nad svým přístupem k tréninkům.