ČK:0-0                                       ŽK:-15.Valjent,22.Chlup,65.Štěpánek

ROZHODČÍ:Klinger-Novotný M.,Hányš(Kozel)

SESTAVA:                                                       Střímelský

STŘÍDALI: 60.Nitsch(Krupička st.),64.Štěpánek(Valjent),88.Ondráček(Šourek)

PŘIPRAVENI:Firbas,Melichar,Janovský

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku), Krupička ml.(nemoc),Baloun(zranění), Vaverka(zranění),Dulík(nemoc), Hejna(?)

Do utkání proti posílené rezervě Chodova jsme vstoupili dobře,kdy jsme od prvních minut hráli aktivně na míč a nenechali se zatlačit od favorizovaného soupeře.V 7.min.se do šance prodíral Chodovský Dušek,ale Střímelský včas vyběhl a první větší šanci utkání zmařil.V 11.min.jsme také zahrozili,kdy po dobré přihrávce Hopfa se dostal do šance Šourek,ale jeho střela minula domácí svatyni.V 16.min.nebezpečnou střelu Macáka vyráží Střímelský na rohový kop.Ve 23.min.se k dalšímu střeleckému pokusu dostal Šourek,ale jeho střela opět minula branku.Ve 36.min.přišla největší šance první půle,kdy se po rohovém kopu dostal k hlavičce domácí Koranda,ale proti jeho gólovému zakončení byl Střímelský,který bravurním zákrokem vytlačil mimo tyče branky. Ve 43.min. jsme se dostali k zahrávání trestného kopu z dobré pozice před velkým vápnem.Zahrávání se ujal sám faulovaný Vodrážka,ale jeho dobrou přízemní střelu Zahrádka s přehledem kryl.Ve 44.min. Šourek u rohového praporku vybojoval míč,odcentroval na Hnízdila,ale ten v pádu mířil mimo tři tyče.Hned v zápětí se dostali do šance domácí,ale Kaňok též v pádu zamířil mimo naší branky.

Prvních dvacet minut druhého poločasu se prakticky odehrávalo bez šancích,kdy domácí sice měli optickou převahu,ale žádnou vetší brankovou šanci si nevytvořili a naše defenzíva týmu pracovala výborně.Až přišla 73.min.,kdy se po nevinné akci ve středu hřiště odhodlal ke střele z 22.metrů kapitán Hnízdil a svým projektilem k tyči překvapil jinak dobře chytajícího Zahrádku-0:1.Po obdržené brance začal hrát domácí tým na riziko,čehož jsme využívali k breakovým akcím.V 80.min. dostal na půlce dobrou přihrávku Šourek,dobře zatáhl a vybídl ke skórování Hnízdila,ale ten ve 100% šanci trefil jen domácího brankáře.V 83.min. se do velké šance dostal střídající Štěpánek,ale bohužel ani nevystřelil,ani nepřihrál nabíhajícímu Hnízdilovi a jeho“trápení s míčem“ uťal až vracející se Chodovský hráč.Ke konci utkání se ještě k nebezpečné střele z halfvoleje dostal domácí Mašek,ale jeho tvrdá střela naštěstí minula naší branku.Poté pan rozhodčí Klinger odpískal konec a mohla propuknout naše radost ze zisku důležitých tří bodů.

Toto utkání se mi hodnotí celkem snadno,jelikož kluci podali dobrý,bojovný a taktický výkon(hlavně v defenzívě) a hlavně jsme na hřišti favorita bojovali jako tým,tak že mi nezbývá nic jiného než klukům poděkovat za dobrou reklamu Novorolského fotbalu.Opět se prokázalo že v letošní 1.A třídě se dá porazit každého(také ale i s každým prohrát),kde kolikrát opravdu rozhoduje jen využití střeleckých příležitostí,což je bohužel problém našeho mužstva-což se projevilo i v tomto utkání,kdy jsme až trestuhodně neproměnili řadu“pojistek“na výsledek utkání,ale naštěstí od minulých utkání se nám to v utkání s rezervou Chodova nevymstilo.Nerad chválím jednotlivce,ale musím vyzvednout výkon našeho brankáře Střímelského,který proti“svým“podal výborný výkon a s pomocí týmu udržel čisté konto v utkání,které určitě bylo pro něj náročné hlavně po psychické stránce.