Dorostenci zvítězili vysoko na půdě nováčka!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 12. 10. 2009

Komentář k zápasu dorostu  KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - FK NOVÁ ROLE

Výsledek :   1 : 7

Poločas    :   1 : 4

Branky     :   20 + 50min J.Vaverka, 23 + 25 min M.Kroupa, 35 min P.Michal, 63 min M.Ploc

71 min L.Hájek

Střídání    :   71 min Truhlář za Michala,  87 min Živanovič za Křehlíka,

82 min Karpiš za J.Vaverku

ŽK           :   15 min Hejba R.,27 min L.Hájek, 69 min Michal P.,78 min Křehlík

Sestava:

Janovský J.

Kroupa M.                                         Ploc M.   Ševc M.                             Hejna R.

Křehlík M.                                      Hájek L.     Palivec M.                        Michal P.

Vaverka J.            Hišem M.

Náhradníci:  Karpiš T. Truhlář T.,Živanovič M.

Trenéři:        J.Hájek, P.Palivec

Vedoucí:      Kroupa M.

Po vítězném zápase na domácím hřišti, kdy naši dorostenci porazili mužstvo Kynžvartu 3:0 brankami M.Palivce,L.Hájka a J.Vaverky zajíždělo naše mužstvo v neděli do Královského Poříčí s tím, že chceme domácí vítězství potvrdit a získat další body. A protože jsme nastoupili v nejsilnější sestavě, začali jsme náš záměr plnit od začátku utkání. Již v 17 min se po pěkné přihrávce J:vaverky a následném dobrém zpracování dostal do 100% šance L.Hájek ale střílel vedle.První Naši branku vstřelil J.Vaverka po pěkné akci M.Křehlíka -  0:1. Ve 23 a 25 min zazářil dvěma brankami M.Kroupa( první branky v dorostu) po pěkném centru a povedeném rohu M.Hišema a bylo to 0:3. Naše mužstvo na chvíli přibrzdilo vyloučení M.Ševce, které bylo sice přísné ale hlavně zbytečné. Přesto se ve 35 min po akci J.Vaverky prosadil P.Michal a vstřelil také svoji první branku za dorost 0:4. Ve 39 min domácí snížili na 1:4 z penalty za „ údajný“ faul M.Ploce.

Naše mužstvo však nadále pokračovalo v dobrém výkonu i ve druhém poločase a již v 50 min vstřelil J.Vaverka svoji druhou branku po parádní uličce od M.Palivce- 1:5.  V 63 min přidalšestou branku našeho mužstva povedenou střelou z dálky M.Ploc-1:6. Naše střelecké hody zakončil v 71 min L.Hájek když brankář domácích vyrazil míč slabě vystřelený M.Kroupou(který,tímto odmítl vstřelit hattrick) a Lukáš nekompromisně zavěsil 1:7.Naše mužstvo podalos všech řadách v tomto utkání dobrý výkon,vyrovnalo se i se zjevnou nepřízní rozhodčího( až na M.Ševce) a domácí mužstvo k ničemu vážnému nepustilo. Konečně se fotbalově probudil M.Křehlík,stále se lepší P.Michal a i M.Hišem zvládl celkem dobře hru v útoku( dobré centry) a po vyloučení M.Ševce i hru v obraně. Toto je příslibem pro další domácí utkání s Loko K.Vary, kde chceme opět bodovat.