SESTAVA:                                                Janovský

STŘÍDALI:Hejna(Chára),Vodrážka(Ondráček),Firbas(Nitsch),Dulík(Kučaba) Krupička st.(Melichar)

PŘIPRAVENI:

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Kotek,Hájek,Ficík(zatím jen v tréninku),Valjent (zranění), Hruška(?), Štěpánek(práce),Krupička ml.(zranění),Šourek(práce)

K dalšímu přátelskému utkání jsme si zajeli do Lokte,který v minulé sezóně hrál čelo tabulky 1.B třídy.Utkání jsme začali velmi vlažně,kdy nás soupeř vlastně celý první poločas přehrával nasazením a chutí do hry.Na naší straně se našlo jen pár jedinců,kteří měli chuť do hry a to rozhodně na s elánem hrající domácí nemohlo stačit.Veliký problémem byla pro nás organizace defenzívy celého týmu a malý pohyb hráčů bez balónu.První branku jsme inkasovali po nedorozumění našich obránců,čímž se Loketský Unger dostal tváří tvář Janovskému a svou šanci s přehledem zakončil-1:0.A mohlo to být do přestávky ještě horší,kdy domácí Juren dostal výhodu zahrávání pokutového kopu(nařízena po průniku z krajního prostoru a zražení hráče),ale Janovský ji bravurním zákrokem zlikvidoval.

Po poločasové přestávce jsme přeci jen přidali na pohybu a začali jsme být pro domácí stále více nebezpečnější.I když jsme se nevyvarovali příliš velkým ztrátám míče,dostávali jsme se do velice slušných šancích,ale opět se projevila naše stará bolest-proměňování šancí(např.Vodrážka dvakrát tyč).Posledních dvacet minut už jsme domácí zatlačili,kdy jim zjevně začali docházet síly,ale bohužel efekt vstřeleného gólu to nepřineslo.Naopak v 85 min. to byl domácí Truhlář,kdo dokázal využít chyby Krupičky st. a s přehledem vlastně rozhodl o výsledku utkání-2:0.

Toto utkání nám ukázalo spoustu chyb na kterých musíme zapracovat.Já osobně jsem byl velice nespokojený s výkonem některých jedinců,kteří si asi mysleli,že když Loket hraje o třídu níž,tak to bude snadná záležitost.Naopak tým Lokte se projevil jako velice kompaktní a na rozdíl od nás s chutí hrající celek.