PŘESTŘELKA S VINTÍŘOVEM

Autor: Vakeš Petr <vakesovi(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 28. 07. 2009

DATUM UTKÁNÍ:25.7.sobota 14:30

N.ROLE-VINTÍŘOV 1:5(1:4)

BRANKY:Baloun,Palivec,Chlup-Tulák 2,Smolka,Tráva,Myslivec

ČK:0-0

SESTAVA:                                        Krupička ml.

Ondráček,Švéda,Chlup(K),Melichar

Nitsch,Vaverka,Chára,Baloun,Kučaba

Vodrážka

STŘÍDALI:Hejna(Vodrážka), Firbas (Nitsch),Palivec (Chára),Janovský(Krupička ml.),Dulík(Švéda)

PŘIPRAVENI:

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Kotek,Hájek,Ficík(zatím jen v tréninku),Valjent (zranění), Hruška(nemoc),Hnízdil(dovolená) Štěpánek(práce), Krupička st.(relax), Šourek(soukromé záležitosti)

Utkání o 3 místo v turnaji začalo oboustranně vlažně,přece jen se na obou týmech projevili známky únavy z dopoledních zápasů.Ve 13 min. vyslal Baloun do úniku Kučabu,který obešel hostujícího Dutze,ale míč mu bohužel utekl do autu.V 15 min. jsme nevyužili dobré příležitosti ze slibné pozice v podobě přímého kopu,kdy do slova dvojce Chlup-Nitsch překombinovala jeho realizování.Ve 23 min. po taktickém faulu Chlupa i hosté dostali šanci zahrávat přímý kop,kterým se Smolkou dostali do vedení-0:1.Ve 30 min. se po přihrávce Chlupa dostal do dobré příležitosti Baloun,ale jeho střela skončila na tyči Vintířovské svatyně.V 36 min. se Vaverka dostal před Dutze,ale jeho“střelu“ v klidu zkontroloval Pazdera a odehrál míč do bezpečí.V 38 min.po přihrávce Vodrážky se dostal do podobné šance Baloun,ale zakončení bylo opět mizerné.V 41 min. Švéda předal míč Balounovi a ten svou slabší levou nohou“srovnal háčky“ v levém horním rohu branky-1:1.                                            V 49 min. Vondráček našel dobrým pasem Vodrážku,ale ten jenom prodloužil naši sérii spálených šancí.V 51 min.se do vedení v zápase opět dostali hosté,kdy po akci Tuláka zamířil přesně Tráva-1:2.V 58 min. zvýšil po centru z pravé strany Myslivec na-1:3.V 60 min.Baloun po samostatné akci přihrál Palivcovi,který upravil stav utkání na-2:3.V 64 min.se opět prosadil zcela neatakovaný Tulák-2:4.V 75 min.to byl opět Tulák,který po naší sérii chyb zvýšil-2:5.V 80 min. benjamínek týmu Palivec našel přesným centrem hlavu Chlupa,který v těžké pozici snížil na-3:5.V 90 min.prakticky Kučaba ukončil utkání,kdy přestřelil i pletivo za Vintířovské branky.                                                            Další utkání z velice zdatným soupeřem(3.místo KPM) už bylo z naší strany lepší a nebýt v prvním poločase trestuhodně spálených šancí,určitě bychom soupeře potrápili mnohem více.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:29.7.18:00 Sobota: LOKET-N.ROLE