Dorost prohrál s Mariánkama

Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 17. 06. 2009

Komentář k zápasu dorostu  FK NOVÁ ROLE – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ     Výsledek :   0 : 2

Poločas    :   0 : 1

Branky     :

Střídání    :    74.min V.Martiňák za L.Ondráčka,.60 min M.Živanovič za T.Křehlíka

ŽK           :     0

Sestava:                                     Hišem M.

Košťál  T.               Kroupa M.    Ploc M.        Hejna R.

Gebauer J..           Hájek L.     Palivec M.         Křehlík T.

Ondráček L.         Dulík T.

Náhradníci:  Živanovič M. , Martiňák V.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

Ve čtrnáctém mistrovském utkání jsme na domácí půdě nastoupili proti mužstvu Mariánských Lázní se dvěma žáky a dalšími hráči s lavičky v základní sestavě. Přesto jsme věřili, že s tímto soupeřem uhrajeme alespoň jeden bod a v koutku duše věřili, že budeme mít body tři.

Bohužel o solidní výsledek jsme se připravili sami a po hrubých chybách jsme umožnili soupeři dvakrát skórovat.

První branku jsme obdrželi ve 37 min. po chybě T.Košťála a J.Gebauera, když u rohového praporku nedokázali ve dvou zpacifikovat jednoho hráče soupeře( opět chyběl důraz) nedokázali ani hru přerušit (aut,roh) a po centru, který zaskočil naši nesoustředěnou obranu šel soupeř lehce do vedení 0 : 1 . Je pravdou, že jsme v útoku v prvním poločase neznamenali pro našeho soupeře žádné nebezpečí a branku soupeře jsme vážněji neohrozili.

Ve druhém poločasu jsme hru v poli vyrovnali, tlačili se více do útoku ale v 50 min. nás do kolen srazila další hrubá chyba , kdy při rozehrávce trestuhodně chyboval( jinak výborně hrající) M.Ploc. Soupeř chybu potrestal brankou na 0 : 2.

Je pravdou, že jsme hráli s nově složenou obranou a zálohou a v některých okamžicích to bylo znát. Je možno však konstatovat, že se kluci snažili o hru tělem, nasazení a celý zápas bojovali a nic nevypustili. Kladem je , že jsme si opět vyzkoušeli hru v sestavě podobné té ve které bude dorostenecké mužstvo nastupovat v příští sezóně.

Ve středu sehraje mužstvo dorostu další přípravné utkání s mužstvem starých pánů FK Nová Role. (Povede se jim již konečně tohoto soupeře porazit ?????)