FK NOVÁ ROLE  -  BANÍK HABARTOV          1 : 1  (0 : 0)

SESTAVA:                                  Krupička ml.

STŘÍDALI: Hamouz(Galla)

PŘIPRAVENI: Firbas, Chára, Dulík, Latislav(náhr.brankář)

REALIZAČNÍ TÝM: Lisa J.(zdravotník), Švéda J.(vedoucí týmu)

ABSENCE: Kotek(zranění), Švéda(trest), Kolařík(?), Bečvář(?), Hůlka(přerušení činnosti -      oddech), Valjent(přerušení činnosti-škola), Hejna(škola), Dušek(rodinné důvody),Štěpánek(práce), Šourek(dovolená), Roulich(zranění)

Do utkání jsme šli s velmi pozměněnou sestavou(absence čtyř hráčů proti minulému kolu), defenzivní taktikou, touhou potrápit favorita utkání a hlavně zkusit urvat nějaký ten bod, který by nám pomohl k udržení v soutěži. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, kdy spíše dominovali obrany nad útoky a prakticky ani jeden tým neměl tak zvanou „tutovku“ a tak se odcházelo na poločasovou přestávku za stavu 0 : 0.

Druhý poločas začal v podobném duchu jako ten první, ale dostali jsme výhodu zahrávání nepřímého volného kopu. Toho se ujal Roman Chlup a výborně zatočil balón na zadní tyč, kde si naskočil Jirka Baloun a k naší radosti uklidil míč do branky 1 : 0. Soupeř se po obdržené brance začal stále více tlačit dopředu, začal být stále více nebezpečnější, ale také otevíral prostor pro naše protiútoky. Nutno přiznat, že se spíše hrálo před naší šestnáctkou, ale na druhou stranu do vyložených šancích jsme se dostávali my. Naše šance jsme, ale bohužel neproměnili, dokonce ani penaltu, kterou po faulu na něj samotného neproměnil Jirka Vodrážka. Minimálně další dvě 120% šance jsme ještě trestuhodně zahodili. To se nám bohužel stalo osudným, když nás soupeř minutku před koncem potrestal vyrovnáním na konečných 1 : 1. Branka padla  po nepřehledné situaci, kdy se míč odrazil od tyčky k zcela volnému Formánkovi a ten už nemohl dělat s balónem nic jiného než vstřelit branku.

Závěrem bych chtěl klukům poděkovat za bojovný a taktický výkon, kdy nás o tři body připravila jenom špatná koncovka. Bohužel po ostatních výsledcích našich soupeřů jsme se dostali do sestupových vod, ale já věřím, že pokud budeme hrát s takovým nasazením jako dnes, tak ještě nějaký ten bodík získáme, abychom si i příští rok mohli zahrát 1. A třídu.

Trenér: Petr Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: sobota 13. 6. 17:00 FC CHEB – FK N. ROLE odjezd v 15:00 od sportovní haly