Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 06. 2009

Komentář k zápasu dorostu  FK NOVÁ ROLE  - UNION CHEB   Výsledek :   6 : 2

Poločas    :   4 : 1

Branky     :   8,24,36,55 min. J.Vodrážka,37 min.T.Dulík,82 min- M.Palivec

Střídání    :    60 min. J.Gebauer za J.Vodrážku,70 min.M.Křehlík za M.Kroupu

79.min T.Košťál za R.Hejnu, 84.min M.Živanovič za T.Dulíka

ŽK           :     0

Sestava:

Hišem M.

Kroupa M.             Chára L.    Ploc M.            Hejna R.

Vaverka J.            Hájek L.     Palivec M.        Ondráček L.

Vodrážka J.        Dulík T.

Náhradníci:  Gebauer J. Živanovič M. Křehlík M. Košťál T.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

Ve dvanáctém mistrovském zápase hostili  naši dorostenci nevyzpytatelného soupeře a to dorostence Unionu Cheb, mužstvo, které má na jaře překvapivé a nečekané výsledky. Proto jsme se snažili k utkání přistoupit co nejvíce zodpovědně což se nám v posílené sestavě o J.Vodrážku a J.Vaverku plně podařilo.

Klid našemu mužstvu dal již v 8 min. J.Vodrážka , když po samostatném průniku byl faulován a nařízenou penaltu sám s přehledem proměnil. Další branku našeho mužstva vstřelil opět J.Vodrážka po přihrávce J.Vaveky ve 24 min. a zvýšil naše vedení na 2 : 0. Hosté sice již ve 27 min. z penalty snížili na 2 : 1 ale již ve 36 min. střelecky disponovaný J.Vodrážka po přihrávce M.Palivce opět zvýšil na 3 : 1. A když ještě ve 37.min zvýšil T.Dulík svoji již 15 brankou po přihrávce od L.Hájka na 4 : 1 bylo již v prvním poločase o tomto zápase skoro rozhodnuto.

Ve druhém poločase ještě stihl před svým plánovaným vystřídáním J.Vodrážka v 55 min. střelou z hranice velkého vápna zvýšit na 5 : 1. V 67 min. hosté potrestali naši nekoncentrovanost v obraně a hlavou snížili na 5 : 2. Tečku za zápasem udělal M.Palivec, kterému se vyplatila důslednost při sledování míče a v 82.min ukončil střelecké hody našeho mužstva 6 brankou a stanovil konečný výsledek na 6 : 2.

V průběhu druhého poločasu byli do hry vypuštěni opět všichni náhradníci, aby si vyzkoušeli svoje účinkování v dorostenecké kategorii v podzimních mistrovských zápasech.

Za výkon v tomto zápase je možno naše mužstvo jako celek pochválit i když bojovnost a nasazení byly tentokráte lepší než samotný herní projev, také řada hráčů základní sestavy se opět nevyvarovala individuálních chyb na , které jsou již dlouho opakovaně upozorňováni a které by se nám v těžším zápase mohly vymstít.