Dorostenci dostali bůra

ŽK           :    L.Hájek,L.Ondráček,L.Chára,R.Hejna,M.Kroupa, M.Ploc,

V.Martinák

Sestava:                                              Hišem

M. Kroupa M.                     Chára L.    Ploc M.              Hejna R.

Živanovič M.               Hájek L.     Palivec M.           Ondráček L.

Martiňák V.                   Dulík T.

Náhradníci:  Gebauer J.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

V jedenáctém mistrovském zápase zajížděli naši dorostenci do Lomnice a jak jinak než opět v oslabené sestavě (3 hráči pro A mužstvo) a pouze s jedním náhradníkem.

Zápas začal se zpožděním 20 min protože se čekalo, až se dostaví pan rozhodčí Cvrk. O co přijel pan rozhodčí později o to větší „ cvrkot“ s námi potom na hřišti prováděl( 5 žlutých karet, dvě penalty,vykázaný trenér i asistent).

Tento zápas jsme ovšem nezačali dobře a po našich hrubých chybách jsme umožnili soupeři lehce a brzo rozhodnout zápas. Již v 6 min. jsme dostali první branku když po chybě R.Hejny který nechal lehce hráče soupeře odcentrovat následně špatně odhlavičkoval  M.Živanovič a namazal soupeři na vápně ke střele na 1 : 0. V 10 min jsme prohrávali 2 : 0, když po špatném a zbytečném vyběhnutí M.Hišem fauloval a z penalty se soupeř nemýlil. Na 3 : 0 Lomničtí dorostenci zvýšili v 25 min. po chybě L.Cháry ve středu hřiště( malý důraz,měl hru přerušit) a protože ani M.Ploc nebyl na svém místě a M.Kroupa útočníka soupeře nestíhal přišla přesná střel a gól. Ve 35 min. ve středu zálohy nestačili ani L.Hájek ani M.Palivec na hráče soupeře (opět hra bez důrazu) který je povodil „ jak slepé koně“,přesně přihrál a bylo 4 : 0.

Ve 40 min konečně skórovalo i naše mužstvo,  když V.Martiňák vybojoval při rozehrávce soupeře míč,přihrál T.Dulíkovi, který mu nezištně vrátil a „vojín“ Martiňák zamířil přesně a vstřelil svůj premiérový gól v dorostu a upravil na 4 : 1. Již na začátku druhého poločasu ve 48 min. zaúřadoval opět rozhodčí Cvrk a po chybě R.Hejny, který nešel důrazně do hlavičkového souboje a následném oboustranném souboji M.Ploce s útočníkem soupeře ve vápně „ Cvrknul“ rozhočí pro domácí další penaltu a bylo 5 : 1.

V závěru zápasu byl ještě po brutálním faulu zraněn M.Hišem ( loktem do hlavy a převoz do nemocnice)  a do branky se posunul V. Martiňák. V samém závěru ještě svojí 14 brankou korigoval po pěkné střele výsledek na 5 : 2  T.Dulík.

Lze konstatovat, že jsme soupeři našimi chybami umožnili snadné vedení, pořád našim hráčům schází důraz v osobních soubojích a pokud rozhodčí připustí trochu tvrdší a mužnější hru má s tímto většina našich hráčů problémy a fauluje za žluté karty. Další chybou v tomto zápase bylo , že jak hráči na hřišti tak vedení mužstva na lavičce nedokázalo udržet nervy na uzdě a podrážděně jsme reagovali na jednostranný způsob rozhodování rozhodčího Cvrka.

V dalším zápase hostíme v sobotu doma těžkého soupeře dorostence Unionu Cheb a věříme,že budeme moci nastoupit v nejsilnější sestavě a opět bodovat.

!