Komentář k zápasu dorostu FK NOVÁ ROLE – LOKO K.VARY   Výsledek :   0 : 2

Střídání    :   70 min. V.Martiňák za M.Živanoviče

Sestava:                                  Hišem M.

Ondráček L.                   Dulík T.

Náhradníci:  Martiňák V.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

V desátém mistrovském zápase hostili naši dorostenci mužstvo dorostu Lokomotivy Karlovy Vary.  Mužstvo dorostenců Lokomotivy v loňském roce naši soutěž vyhrálo a i když někteří hráči odešli pořád má svoji kvalitu. Očekával se proto vyrovnaný zápas a to zvláště proto, že tři naši hráči (J.Vaverka, L.Kučaba a J.Vodrážka) nemohli za dorost nastoupit, proto že odpoledne byli nominováni do A mužstva na utkání ve Skalné. Vypomoci jsme si nemohli ani hráči žákovského mužstva, které také odjíždělo k mistrovskému utkání. A tak jsme k zápasu s „Lokotkou“ nastupovali pouze s jedním náhradníkem a v netradiční sestavě.

Přesto jsme v úvodu utkání hráli s naším soupeřem vyrovnaný zápas, kdy jsme se soupeři vyrovnali jak bojovností, tak herním nasazením. Bohužel nás uzemnila hloupá první branka, kdy náhodně nakopnutý míč do našeho pokutového území po špatném postavení a odhadu M.Hišema mu zapadl překvapivě do branky. Bohužel to nebylo v prvním poločase všechno a druhá pohroma nás zasáhla opět po další hloupé brance, když po zemi vystřelený míč prošel pod tělem našeho gólmana. Do kabin jsme odcházeli za nepříznivého stavu 0 : 2 pro naše soupeře. Proto, že jsme nemohli střídat bylo pouze na hráčích, jak se s tímto nepříznivým stavem dokáží vyrovnat. Ve druhém poločase jsme byli fotbalovějším  mužstvem, našeho soupeře jsme začali přehrávat, vytvořili jsme si i několik dobrých příležitostí. Ale opět nedostatek klidu a přehledu v zakončení zavinil, že jsme nedokázali ani z těch nelepších příležitostí skórovat a korigovat výsledek. V závěru bylo pak již na některých našich hráčích( M.Živanovič, J.Gebauer) vidět úbytek fyzických sil a i přes velkou snahu se našemu mužtvu nepodařilo uhrát aspoň nerozhodný výsledek. Lze konstatovat, že nebýt dvou hloupých branek, které jsme obdrželi v prvním poločase nerozhodný výsledek by naše mužstvo mohlo vybojovat.