Živanovič M.               Martiňák V.

Náhradníci:   Hradecký M., Seits D.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

Další zápas na jaře, který naši dorostenci odehráli, byl přátelský zápas s dorostem Baníku Vintířov. A protože, musíme připravovat mužstvo na příští sezónu chybělo tentokrát 6 starších hráčů, kteří budou po jaru končit a začnou hrát za dospělé. Mužstvo bylo doplněno naopak hráči ze žákovského mužstva, kteří na podzim doplní mužstvo dorostu a to Michal Křehlík,Tomáš Košťál, Michal Hradecký a Denis Seitz.

V prvním poločase tohoto zápasu bylo na našem mužstvu patrné, že v této sestavě hrajeme poprvé a ve 20 a 35 min jsme inkasovali a poločas tak skončil v náš neprospěch 2 : 0.

Ve druhém poločase se našemu mužstvu podařilo částečně hru v poli vyrovnat a zahrozili jsme i z několika dobře vypracovaných šancí. Odměnou za zlepšený výkon, byla v 51. min

branka M.Palivce po přihrávce J.Gebauera.

Naše mužstvo, předvádělo chvílemi lepší fotbalový výkon než náš soupeř ale nedokázalo se vyrovnat s fyzickou převahou a po této stránce jsme prohrávali i řadu osobních soubojů.

V zápase se vystřídali všichni naši hráči – náhradníci si vyzkoušeli jak jsou na tom, když mají odehrát celý zápas ( fyzicky stále nic moc), kluci ze žáků si vyzkoušeli o co tvrdší,důraznější a rychlejší je hra v dorostenecké kategorii ( za snahu zasluhují pochvalu).

Celkově lze konstatovat, že zápas splnil naše očekávání a chceme v této sestavě do konce jarní sezóny odehrát ještě několik zápasů