Dorost se otřepal z prohry a "rozsekal" Horní Slavkov

Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 05. 2009Komentář k zápasu dorostu FK NOVÁ ROLE – HORNÍ SLAVKOV   Výsledek :   9 : 0

Poločas    :   4 : 0

Branky     :   10, 22, 86 min. J.Vodrážka, 23 min. T.Dulík, 41min. L.Ondráček,

                     72, 82 min. J.Vaverka, 90 min. L.Chára               

Střídání    :   46 min L.Kučaba za M.kroupu,64 min. J.Gebauer za T.Dulíka,

                     72 min. T.KošŤál za R.Hejnu,76min. T.Křehlík za L.Hájka                  

ŽK           :    29 min. J.Vaverka  

                 

Sestava:                                   

                                  Hišem M. 

Kroupa M.         Chára L.    Ploc M.                 Hejna R.

                                                                                                                          

 Ondráček L.        Hájek L.         Palivec M.          Vaverka J.                                      

                        Vodrážka J.          Dulík T.

                               

Náhradníci:  Martiňák V.,Košťál T., Křehlík M. Hejna R.,Gebauer J.

 

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

 

Vedoucí:      Kroupa M.

 

    V devátém mistrovském zápase hostilo naše dorostenecké mužstvo dorostence Horního Slavkova, mužstvo které bylo v mistrovské tabulce před námi. Po ostudné porážce v Toužimi měli naši dorostenci možnost porážku odčinit a přesvědčit tak jak vedení mužstva tak novorolské fanoušky, že fotbal přece jenom trochu hrát umějí. Povedlo se. Opět jsme mohli nastoupit v nejsilnější sestavě ( mimo L.Kučaby – zaspal ??). Po neurovnaném začátku uklidnil naše mužstvo v 10 min. krásnou střelou z dálky J.Vodrážka a šli jsme do vedení 1:0. Ten samý hráč pojistil vedení ve 22 min na 2:0. A když v prvním poločase skórovali ještě ve 23 min. T.Dulík a ve 41 min. L.Ondráček odcházelo se do kabin s výsledkem 4:0 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.

   Do druhého poločasu nastoupil již „probuzený“ L.Kučaba a naše mužstvo pokračovalo v brankostroji z prvního poločasu když další branky přidali v 72 a 82 min. J.Vaverka, v 84 min. L.Kučaba, v 86 min. J.Vodrážka ( hattrick) a v 90 min. brankostroj ukončil L.Chára.

   I když mužstvo H.Slavkova bylo odevzdanějším mužstvem, než před týdnem mužstvo Toužimi měli naši dorostenci jednoznačnou převahu v celém zápase. A kdyby „notorický spalovač“ J.Vaverka proměnil alespoň polovinu svých tutovek mohli jsme s v pohodě dočkat dvouciferného výsledku.

Je možni konstatovat, že se všichni naši hráči (i střídající) snažili a předváděli celkem slušný fotbal. Za tento výkon patří celému mužstvu poděkování.

   V příštím zápase hostí naši dorostenci opět na domácím hřišti mužstvo vítěze loňského ročníku Loko K.Vary( sobota 16.5.09 od 10.00 hod) a věříme, že dokáží zopakovat dobrý výkon z posledního zápasu a ziskem dalších bodů si vylepší svoje postavení v mistrovské tabulce.