Dorost prohrál v důležitém zápasu 3 : 1

Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 05. 2009Komentář k zápasu dorostu TOUŽIM - FK NOVÁ ROLE   Výsledek :   3 : 1

Poločas    :   1 : 1

Branky     :   17 min – vlastní po rohu J.Vodrážky               

Střídání    :  85min- Košťál za T.Dulíka , 87 min – Živanovič za L.Kučabu                 

ŽK           :    

                 

Sestava:

                                                            

                                         Hišem M.

 Kroupa M.           Chára L.    Ploc M.               Ondráček L.

                                                                                                                          

 Kučaba L.          Hájek L.     Vodrážka J.           Palivec M.                                     

                           Vaverka J.             Dulík T.

                               

Náhradníci:  Martiňák V.,Košťál T.,Živanovič M. Křehlík M. Hejna R.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

Sice se zpožděním ale přeci se ještě vracíme k mistrovskému zápasu dorostenců Toužim – Nová Role. „ Toužim je poslední tam si jedeme pro tři body“ – tak k zápasu přistupovala celá řada našich hráčů. A i když jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě nakonec výhru a tři body brali zaslouženě Toužimští dorostenci. Proč?? Protože byli v celém zápase bojovnější a proměnili příležitosti, které si vypracovali v branky. To se ovšem nedá říci o našich hráčích.

    Tento zápas jsme nezačali zodpovědně a trest přišel již v 15 min. kdy domácí otevřeli skóre zápasu na 1:0. Již v 17 min. si pak dezorientovaná obrana domácích dala vlastní branku po dobře kopnutém rohu, který zahrával J.Vodrážka.Do konce prvního poločasu jsme pak byli lepším a fotbalovějším mužstvem ale bez brankového vyjádření.Mužstvo domácích nám vzdorovalo zvýšenou bojovností a nasazením.Bohužel opět jsme neproměnili řadu vyložených šancí. Již v 19 min. L.Kučaba sám před brankařem po přihrávce J.Vaverky neproměnil, ve 22 min. M.Palivec hlavičkoval sám z malého vápna pouze do břevna a ve 40 min. T.Dulik sám před brankářem opět neproměnil.Přesto, že o přestávce byli naši dorostenci upozorněni, že pouze dobrý fotbalový projev bez nasazení a bojovnosti nemusí na obětavě hrající domácí stačit nevzali si toto varování k srdci a výsledkem byla v 59 min. vedoucí  branka domácích na 2:1.I když jsme byli i nadále fotbalovějším mužstvem na obětavě hrající domácí to nestačilo. Ve snaze o vyrovnání skóre nám naopak soupeř do otevřené obrany vsítil pojišťující branku na 3:1.

     Plně se nám vymstilo neproměňování těch nejvyloženějších šancí,kterých jsme měli v průběhu zápasu minimálně šest. Dále se opět potvrdilo, že bez bojovnosti a nasazení nemůže naše mužstvo uspět i z „papírově“ slabým soupeřem.

Po stránce bojovnosti a herního nasazení celé naše mužstvo výrazně zklamalo