SOKOL CITICE  -  FK N. ROLE             2 : 1   (1 : 1)

SESTAVA:                                  Latislav  -

STŘÍDALI: Vodrážka(Vaverka), Melichar(Galla), Firbas(Kučaba)

PŘIPRAVENI: Hejna

REALIZAČNÍ TÝM: Lisa J.(zdravotník), Hájek D.(vedoucí), Vakeš P.(trenér)

ABSENCE: Kotek(zranění), Kolařík(?), Bečvář(?), Chlup(zranění), Hůlka(přerušení činnosti - únava), Valjent(přerušení činnosti - škola), Šourek(práce)

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když již v 11 minutě měl na noze tutovku po pěkné přihrávce K. Štěpánka mladý J. Vaverka, ale vychytal ho gólman. I přesto jsme vstřelili úvodní branku utkání Ludvíčkem Kačabou po centru S. Krupičky ve 31 minutě. Tím jsme určitě zaskočili sebevědomé domácí. Hned po naší brance kryl Honza Latislav 100% šanci Šípovi. Bohužel stejně se domácím podařilo vyrovnat (po naší nesoustředěnosti) ještě do poločasové přestávky a tím se zklidnili.

Druhý poločas probíhal vyrovnaně, kdy se střídali šance na obou stranách. Bohužel našemu brankáři vypadl balon z rukou při kontaktu se soupeřem(faul?) a domácí strhli vedení na svou stranu. Poté se domácí zatáhli před své vápno a i přes závěrečný tlak, kdy měli na hlavách vyrovnání P. Dušek i T. „Vidič“ Roulich se nám nepodařilo vsítit „regulérní“branku. Na závěr bych i přes prohru chtěl poděkovat klukům za dobrý a bojovný výkon. Paradoxem utkání je, že vlastně rozhodující chybu v utkání udělal Honza Latislav do té doby určitě nejlepší hráč na ploše(minimálně tři chycené „tutovky“ soupeře). Je škoda, že jsme dnes nevyválčili alespoň „bodíka“, protože jsme na něj dnes určitě měli a určitě si ho kluci za bojovnost a nasazení zasloužili.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: Sobota 16. 5. 17:00 – Kema SKALNÁ : FK N. ROLE                                                                                                                                                                                                        Trenér P. Vakeš