Veledůležité utkání skončilo remízou!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 04. 05. 2009 

FK N. ROLE  -  SKF KRASLICE               2 : 2   (1 : 0) 

BRANKY: Nitsch (TK), Vaverka 

ČK: 0 - 0 

SESTAVA: Latislav - Nitsch, Švéda, Roulich, Melichar -           

 - Kučaba, Vodrážka, Krupička st., Vaverka, Hnízdil (K)                                                                                    

                                Šourek 

STŘÍDALI: Baloun(Melichar), Firbas(Šourek) 

PŘIPRAVENI: Krupička ml.(brankář), Chára, Dulík, Dušek

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Lisa J.(zdravotník), Hájek D.(vedoucí) 

ABSENCE:  Kotek(zranění), Kolařík(?), Bečvář(?), Chlup(zranění), Galla(práce), Hůlka(přerušení činnosti-ůnava?!), Valjent(přerušení činnosti-škola)      

     Důležitý domácí zápas o „šest bodů“ jsme bohužel nezvládli a připsali jsme si do tabulky pravdy mínus dva body. První poločas se hrálo střídavě na obou stranách, přesto jsme šli do jednobrankového vedení po chybném postavení hostujícího brankáře a lišácky kopnutým trestným kopem zahraným Láďou Nitschem. Druhý poločas jsme začali v dobré pohodě a častěji jsme se začali dostávat do koncovky .Z jedné z našich šancích jsme se dokázali prosadit Jardou Vaverkou, který zužitkoval nezištnou  přihrávku od „Angličana“ Jirky Balouna. Bohužel postupem času nás soupeř začal přehrávat a v závěrečné čtvrthodince jsme dvakrát inkasovali z kopaček Křičfalušiho a Kurtina, kdy jsme se nakonec začali obávat i o remízu. Z toho vyplývá, že jsme nezvládli takticky a hlavně po fyzické stránce závěr utkání, což mě i hráče velmi mrzí, jelikož jsme si zkomplikovali cestu za záchranou, kdy letos budou pravděpodobně sestupovat čtyři teamy. Nyní zajíždíme k dvěma zápasům na hřiště soupeřů a každý získaný bod bude mít pro nás cenu zlata, hlavně pak bude pro nás důležité utkání ve Skalné, kde nás znovu čeká utkání o „šest bodů“. 

Příští utkání: 

PÁTEK  8. 5.   od  17:00  CITICE  :  FK N. ROLE   odjezd v 15:40

SOBOTA 16. 5.   od  17:00  KEMA  SKALNÁ  :  FK N. ROLE  odjezd v 15:00                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Trenér P. Vakeš