Druhé domácí utkání - opět porážka

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 05. 2009

FK N. ROLE  -  SOKOL DRMOUL                      0 : 1     (0 : 1)

ČK: 0 - 0

SESTAVA: Latislav - Dušek, Chlup, Roulich, Krupička st. –

Hůlka, Šourek, Švéda, Valjent -

Hnízdil(K), Vodrážka

STŘÍDALI: Galla(Chlup), Firbas(Valjent), Hejna(Hůlka)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(ternér), Lisa J.(zdravotník), Hájek D.(vedoucí)

ABSENCE: Kotek(zranění), Bečvář(?), Kolařík(?), Krupička ml.(?)

Utkání ovlivnilo zranění našeho stopera R.Chlupa(20 minuta), kdy jsme museli přeskládat prakticky všechny naše řady a bohužel jsme se s tím vlastně do konce zápasu nebyli schopni vypořádat. Naše hra byla chaotická a hlavně postrádala nasazení a ani balon nás dvakrát neposlouchal. Tímto nepovedeným domácím zápasem jsme se prakticky octli v sestupových vodách. Doufám, že se jako tým semkneme a začneme hrát fotbal nejenom nohama, ale i srdíčkem. Protože dnes nám dal Drmoul lekci v nasazení, důrazu a bojovnosti!

Trenér P. Vakeš