Autor: Lukáš <007hajkynz(at)seznam.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 05. 2009

Komentář k zápasu dorostu FK NOVÁ ROLE  - SOKOL FC ŽLUTICE

4 : 1

Poločas :   3 : 0

Branky  :   6. min – Dulík T., 10 min – L. Kučaba, 32 min-T. Dulík, 57min-T.Dulík

Střídání :   46.min-  Živanovič za L. Kučabu, 46. min – Křehlík za J. Vaverku,

60. min Košťál za R.Hejnu, 75. min Martiňák za T. Dulíka

ŽK :          74. min M.Křehlík, 86 min L.Hájek, 87 min M.Kroupa

Sestava:

Hišem M.

Kroupa M.           Chára L.    Ploc M.             Hejna R.

Kučaba L.            Hájek L.      Palivec M.        Ondráček L.

Vaverka J.    Dulík T.

Náhradníci:  Martiňák V.,Košťál T.,Živanovič M. Křehlík M.

Trenéři:        J.Hájek , B.Michal

Vedoucí:      Kroupa M.

V sedmém mistrovském utkání hostili naši dorostenci na domácím hřišti dorost Sokola Žlutice. V tomto zápase se všeobecně očekával plný zisk tří bodů. Protože,však A mužstvo FK Nová Role potřebovalo posílit v odpoledním mistrovském zápase bylo dohodnuto,že L.Kučaba a J.Vaverka budou hrát pouze poločas aby mohli odpoledne nastoupit za A mužstvo.

Cílem našeho mužstva proto bylo rozhodnout zápas pokud možno v prvním poločase,což se povedlo a první poločas jsme vyhráli dvěma brankami probuzeného střelce T.Dulíka a jednou brankou L.Kučaby v poměru 3 : 0.

Po poločasovém střídání mělo mužstvo za úkol udržet výsledek z prvního poločasu a pokud možno ještě ho vylepšit. Povedlo se to v 57 min a střelcem byl opět T.Dulík který tak dovrši „hattrick“ a svůj velice dobrý výkon v tomto zápase. I když jsme v závěru druhého poločasu dovolili soupeři lacinou brankou ( M.Hišem se červenal) upravit stav zápasu, naše mužstvo bylo v celém zápase jednoznačně fotbalovější a zápas jsme po celou dobu měli pod kontrolou. Pokud by jsme proměnili ještě další dobře vypracované příležitost ( L.Hájek, M.Palivec, V.Martiňák) mohlo být skóre zápasu pro naše mužstvo ještě příznivější. Za herní projev zasluhuje celé mužstvo pochvalu. Vadou na kráse bylo v závěru druhého poločasu neukázněné chování některých hráčů  kteří, opět neudrželi nervy na uzdě a vykoledovali si zbytečně žluté karty. A nebýt toho, že jsme měli již možnosti střídání vyčerpané L.Hájek by za své představení byl okamžitě střídán. Pokud chceme hrát soustředěný a dobrý fotbal budou si muset hráči podobné scény rychle odpustit. V dalším zápase zajíždí mužstvo na hřiště do Toužimi a i zde bychom chtěli bodovat ale hráči si musí uvědomit , že žádné vítězství nám nespadne do klína zadarmo.