Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 01. 02. 2009

FK Nová Role  -  N. Sedlo         1 : 2  (2 : 0)    rozhodčí: Kobielský

Sestava:  Latislav J. 1  -  Melichar P. 7 (Chára L. 15), Roulich T. 2, Chlup R. 10 K, Nitsch V. 5 (Hejna M. 12)   -  Hůlka M. 3 (Dulík T. 14), Švéda J. 4, Kotek R. 8, Bečvář R. 6 (Kučaba L. 13)   -  Vaverka J.  9, Vodrážka J. 11

Náhradníci: Kučaba L. 13, Hejna M. 12, Dulík T. 14, Chára L. 15 – Střídání hokejové

Branky:

26 min. Kotek R.                1 : 0

50 min.                               1 : 1

74 min.                               1 : 2

ŽK:  bez karet

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek

K tomu to utkání jsme přijeli přímo ze soustředění v Nových Hamrech a i přesto jsme s mužstvem krajského přeboru drželi v pohodě krok. I když pořád nehrajeme v ideálním složení. Před utkáním ulehlo několik hráčů s chřipkou, takže je museli nahradit dorostenci. Dokonce jsme se ujali vedení po brance R. Kotka z první půle, ale nakonec dokázali novosedelští utkání otočit a dvěma brankami zvítězit 2 : 1. V druhé půlce se v naší sestavě objevilo hned šest dorostenců a to nás hosté dokázali zatlačit. Přesto mohl za stavu 1 : 0 po sólovém uniku zvýšit T. Dulík, ale jeho přehození jen těsně minulo branku.

B. Sokolov dorost „B“  -  FK Nová Role           4 : 1  (1 : 1)    rozhodčí: Hrnčál

Sestava:  Latislav J. 1  -  Hnízdil L. 7 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10, Nitsch V. 4   -  Kučaba L. 3 (Hájek L. 13), Švéda J. 15, Kotek R.  8, Melichar P. 5 (Vaverka J. 6)   -  Galla L.  9 (Dulík T. 12), Hůlka M. 11

Náhradníci: Vaverka J. 6, Dulík T. 12, Hájek L. 13 – Střídání hokejové

Branky:

15 min.                               1 : 0

30 min. Chlup R.                1 : 1

53 min.                               1 : 2

68 min.                               1 : 3

80 min.                               1 : 4

ŽK:  Bez karet

Další utkání zimního turnaje jsme sehráli s „B“ týmem dorostu Baníku Sokolov a opět v silně kombinované sestavě odehráli slušnou první půli, která skončila 1 : 1, když naši branku vstřelil po pěkné akci a centru J. Vaverky Roman Chlup. Bohužel ve druhé půlce se naše hra dost zhoršila, nedostatečně jsme obsazovali a byli nedůrazní v osobních soubojích. Přesně to dorostu vyhovovalo a náležitě nás za to potrestali, když nám nastříleli druhý poločas tři branky. Sice měl za stavu 2 : 1, tutovku Joska Švéda, ale asi ani to by nás v tomto zápase nezachránilo.