Zápasy zimního turnaje v Sokolově

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 01. 2009

Zápasy zimního turnaje v Sokolově

FK Nová Role  -  Sokol Citice         2 : 1  (2 : 0)    rozhodčí: Kobielský

Sestava:  Latislav J. 1  -  Hnízdil L. 7 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10, Nitsch V. 5   -  Valjent J. 3, Švéda J. 4, Vaverka J. 8(45 min. Šourek Miroslav 13), Kučaba L. 6(45 min. Bečvář R.  14)   -  Melichar P.  9, Vodrážka J. 11(45 min. Hejna M. 12)

Náhradníci: Šourek Miroslav 13, Hejna M. 12, Bečvář R.  14

Branky:

20 min. Švéda J.                1 : 0

35 min. Kučaba L.              2 : 0

60 min.                               2 : 1

ŽK:  bez karet

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek

První utkání zimního turnaje v Sokolově jsme sehráli se silným celkem Citic, kde působí řada bývalých hráčů Sokolova. Celé utkání bylo po celou dobu vyrovnané, ale přesto si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, protože na naší straně bylo přeci jen více šancí a naše obrana v čele s gólmanem Latislavem pracovala téměř bezchybně. Dobře se uvedli i posily mužstva J. Švéda, V. Nitsch(povolení přípravy z B. Vintířov) a navrátilec ze Sokolova J. Vodrážka. Naše branky stříleli „Joska“ Švéda a Ludvíček Kučaba. Dobrou zprávou je, že po roční pauze zaviněné zraněním hlavy se opět zapojil do přípravy a zápasů gólman Honza Latislav a společně se St. Krupičkou ml. vytvoří silnou brankářskou dvojici.

Lokomotiva K. Vary  -  FK Nová Role           1 : 2  (1 : 0)    rozhodčí: Hányš

Sestava:  Latislav J. 1  -  Hnízdil L. 7 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10, Nitsch V. 5   -  Valjent J. 3, Švéda J. 4, Kotek R.  8, Vaverka J. 6   -  Dulík T.  9(45 min. Hejna M. 12), Vodrážka J. 4

Náhradníci: Hejna M. 12

Branky:

2 min. Sedláček                   1 : 0

55 min. Chlup R.                1 : 1

68 min. Kotek R.                1 : 2

ŽK:  Kotek R.

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek

Druhý zápas jsme sehráli proti účastníku krajského přeboru a zpočátku jsme nehráli vůbec dobře. Navíc náš projev určitě ovlivnil gól, který jsme dostali po chybě R. Chlupa hned ve druhé minutě. Postupně jsme hru vyrovnali a přišli i šance: Jirka Vodrážka nedokázal přehodit gólmana a hlavička Lukáše Hnízdila mířila nad břevno. Ve druhé půli se do útoku vysunul Roman Chlup a odčinil svoji chybu, když dokázal vyrovnat na 1 : 1. Naši dobrou čtvrthodinu zakončil vítězným gólem Rossi Kotek a, i když nás pak Lokotka zatlačila na naši půlku, dokázali jsme zápas dovést do vítězného konce. V utkání nás podržel gólman Honza Latislav, ale jinak hra v prvním utkání proti Citicím byla daleko lepší. Příští týden odjíždíme na soustředění v Nových Hamrech a v neděli hrajeme od 14:30 v Sokolově proti Novému Sedlu.