Hodnocení utkání Habartov - FK

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 03. 11. 2008

HODNOCENÍ UTKÁNÍ:                Baník Habartov  -  FK N. Role                4 : 1   (2 : 0)

Utkání jsme začali dvěmi slibnými šancemi, ale bohužel jsme je neproměnili. Postupem času začali domácí kontrolovat utkání. Naše hra postrádala nasazení, pohyb a hlavně poctivou práci směrem dozadu. Druhý poločas jsme prostřídáním posílili útočnou sílu týmu a postupem času jsme stále více otvírali hru. Toto riziko nám přineslo spoustu 100% šancích, které jsme, ale trestuhodně zahazovali. Zákonitě, ale po neproměnění několika našich šancí a hry jen na tři obránce, přinášeli brejkové situace, které domácí využili. Jediný klad zápasu, můžeme hledat v tom, že kluci to nezabalili a snažili se hrát až do závěrečných minut. Bohužel, asi pod dojmem pěti zápasové vítězné šňůry jsme první poločas odehráli profesorsky, čehož domácí tým využil a tím dal ráz utkání, kdy my jsme museli na těžkém terénu hrát do plných a domácí prakticky hráli na jednoho hráče dlouhými nákopy. Nezbývá nám nic jiného než se z prohry otřepat a připravit se na domácí zápas s FC Cheb, ve kterém se rozhodne, jestli skončíme v horní nebo spodní polovině podzimní tabulky 1A. třídy.

Trenér:  Petr Vakeš