Hodnocení utkání Rotas Rotava - FK

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 22. 10. 2008

HODNOCENÍ UTKÁNÍ:             Rotas Rotava  -  FK Nová Role        1 : 2   (0 : 1)

Utkání jsme začali mírným tlakem, z kterého jsme vytěžili důležitou vedoucí branku. Po našem gólu náš tlak ochabl, hra se vyrovnala a zbytek prvního poločasu se hrál nahoru - dolů, kdy bylo živo před oběma brankami. Druhý poločas jsme začali velice dobře a postupně jsme uchopili otěže utkání do vlastních rukou a po zásluze šli do dvoubrankového vedení. Bohužel neproměnění několika slibných šancích a hrubá chyba v obraně, kterou domácí okamžité potrestali, nás dostali do hektického závěru, který jsme, ale nakonec zkušeně zvládli a zaslouženě si připsali tři body do tabulky. Hráčům musím poděkovat za kvalitní kolektivní výkon, kterému jak už se stává tradicí chybí větší procento využití brankových příležitostí. Příští kolo hostíme na domácí půdě poslední dobou lepšící se tým NEJDKU, který nám v tomto sousedském derby určitě nedá nic zadarmo, ale přesto doufám, že soupeře nepodceníme a ukážeme jim, kdo je u Novorolského rybníka doma.