LOKOMOTIVA K. VARY   FK NOVÁ ROLE         2 : 3   (2 : 2)

Branky:  Dulík T., Köenigstein M., Palivec M.

Střídání: 47 min.  J. Gebauer za J. Hauzra, 85 min. V. Martiňák za M. Köenigsteina

Hauzr J.   5                                Chára L. 9    Jelínek M. 6                          Hejna R.  2

Kučaba L.  4                              Hájek L. 10   Palivec M. 8                     Ondráček L. 7   K

Köenigstein M.  3                                        Dulík T.  11

(85. V.Martiňák  15)

Náhradníci: M. Živanovič, M. Kroupa, J. Gebauer, V. Martiňák

Trenéři: J. Hájek , B. Michal     Vedoucí: K. Kroupa

K tomuto zápasu jsme zajížděli s vědomím, že budeme hrát ve značně improvizované sestavě, když ze základní sestavy vypadli potrestaní hráči Jar. Vaverka (4 zápasy stop) M. Hišem ( 2 zápasy stop) a pro nemoc M. Ploc. Důvěru trenérů dostali proto další hráči z našeho kádru a po konečném výsledku se dá říci, že nezklamali.

Zápas jsme nezačali vůbec dobře a přes upozorňování v kabině před zápasem naši hráči svojí nekoncentrovaností umožnili již ve 4 minutě jít soupeři do vedení a po rohu, kdy v našem pokutovém uzemí hlavičkoval úplně volný hráč jsme prohrávali 1 : 0. Neuplynulo ani 10 minut a po standartní situaci opět z naší levé strany jsme znovu po centru nechali volného hráče Lokotky a ten pohodlně hlavou zavěsit na 2 : 0. Teprve za tohoto nepříznivého stavu začali naši hráči bojovat a ještě do poločasu se nám povedlo nejprve v 25 minutě po povedeném centru L. Kučaby snížit na 2 : 1, když do branky dorazil míč nejlepší střelec mužstva T. Dulík. O tři minuty později po samostatném úniku L. Ondráčka (který obětavě nastoupil i přes ne úplně vyléčené zranění ramena) a jeho centru ve 28 min srovnával výsledek na 2 : 2 hlavou M. Köenigstein. Ke konci poločasu jsme si vypracovali další šance ale ani T. Dulík ani L. Hájek je neproměnili.

Ve druhém poločase se sice hráči Lokotky snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale naše již zodpovědně hrající obrana jim nedovolila několik jejich šancí úspěšně zakončit. Za zmínku stojí excelentní zákrok Kuby Janovského kdy po odhlavičkovaném míči a následné prudké a umístěné střele z velkého vápna míč, který viděl na poslední chvíli stačil reflexivně vyrazit a naše mužstvo tak výrazným způsobem podržel. V 75 minutě naopak udeřilo naše mužstvo, když se po rohu L. Cháry prosadil dobrým výběrem místa M. Palivec a hlavou zajistil našemu mužstvu vedení  2 : 3. Tento výsledek si naše mužstvo již pohlídalo do konce zápasu a domů jsme si z hřiště Lokomotivy odvezli cenné 3 body.

Za herní nasazení a bojovnost zasluhují naši hráči pochvalu a nebýt „ prospaného“ začátku zápasu který stejně jako v H.Slavkově (již ve 2 min. jsme prohrávali 1:0) naše mužstvo na delší dobu přibrzdil mohla být spokojenost s výkonem ještě větší. V příštím zápase hostíme v sobotu od 10.00 hod mužstvo Lomnice a je na našich hráčích, aby svoje vítězství na Lokomotivě potvrdili domácím vítězstvím.