Hodnocení utkání FK - FK Kema Skalá

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 13. 10. 2008

HODNOCENÍ UTKÁNÍ    FK Nová Role  -  FK Kema Skalná     2 : 0  (1 : 0)

Začátek utkání jsme zvládli dobře a zaslouženě šli do vedení 1:0. Bohužel další šance jsme nevyužili(některé i 120%) a v závěru poločasu jsme nechali soupeře zbytečně moc hrát. Druhý poločas už byl z naší strany lepší a kdybychom  proměnili některé naše veliké šance, mohli jsme o výsledku rozhodnout daleko dříve, pojistka na 2:0 mohla přijít přece jenom dost pozdě. Ale hlavně je důležité, že jsme zápas zvládli a za to chci klukům poděkovat. Zároveň si musíme přiznat, že je ještě třeba  hodně pracovat na tom, abychom naší hru vylepšovali  a podávali každý zápas lepšící se výkony, které by nám přinesli více bodů a tím pádem by i boj o postup nemusel být utopií. To vše nám, ale už příští týden napoví další mistrovské utkání na horké půdě v Rotavě, které se hraje v neděli a kde nás určitě nečeká nic lehkého.