Hodnocení utkání FK - Sokol Citice

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 07. 10. 2008

HODNOCENÍ UTKÁNÍ:               FK Nová Role  -  Sokol Citice      3 : 1  (0 : 1)

První poločas jsme co se týče herního projevu byli určitě lepším týmem, ale bohužel jsme neproměnili ani jednu z našich šancí(minimálně šest brankových) a soupeř hned z první šance skóroval. Proto jsme šli do kabin z jednogólovým mankem. Po poločasové ostřejší poradě jsme druhý poločas soupeře začali postupem času přehrávat a přeskupením řad jsme se stále více tlačili do koncovky, za což jsme byli odměněni třemi brankami a i přes hektický závěr jsme udrželi zasloužené vedení. Klukům musím poděkovat za nasazení a touhu po vítězství, kdy i za nepříznivého stavu šli za vítězstvím respektive třemi body. Speciálně musím pochválit Kubu Janovského za velice dobrý výkon, který v naší brance podal prakticky bezchybný výkon. Přesto, ale nesmíme také opomenout naše chyby v utkání, z kterých se musíme poučit, abychom se mohli neustále zlepšovat(hlavně musíme zapracovat na herní disciplíně, koncentraci na zápas a hlavně vylepšit naši koncovku)!

Trenér:  Petr Vakeš