Hodnocení utkání Sokol Drmoul - FK

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 20. 09. 2008

HODNOCENÍ UTKÁNÍ:  SOKOL DRMOUL  -  FK NOVÁ ROLE  2 : 0 (0 : 0)

První poločas jsme určitě nebyli lepším týmem, kdyŽ nás domácí přehrávali důrazem a hlavně nasazením a zaslouženě šli o poločase do kabin z jednogólovým vedením. Ve druhém poločasu jsme postupně převzali iniciativu, vytvořili si tři brankové příležitosti, ale bohužel pokud nejsme schopni vstřelit branku, těžko budeme bodovat. Největší náš problém, ale spočívá v tom, že prakticky nejsme schopni se sejít na zápas, kdy ať vinou zranění, práce, dovolených a jiných aktivit prakticky sestavu neskládáme, ale lepíme. Doufám, že už nás třetí porážka v řadě probere a my už konečně začneme hrát fotbal a hlavně dávat branky, protože FK N. ROLE určitě nepatří ke konci tabulky A – Třídy.

Trenér Petr Vakeš