Porážka "A" týmu v Drmoulu

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 20. 09. 2008

13. 9. 2008 v Drmoulu od 15:00

Sokol Drmoul  -  FK Nová Role    2 : 0  (1 : 0)   rozhodčí: Kroupa, Vaněček, Eliáš

delegát: Kepl

Sestava: Krupička St. ml. 1  -  Krupička St. st. 5, Bečvář R. 4, Kotek R. 8 (20 min. Hejna M. 12(50 min. Vaverka J. 14)), Dušek P. 6  -  Hůlka M. 7 (84 min. Firbas K. 13), Valjent J. 3, Drápalík L. 2, Chlup R. 10 K  -  Šourek M. 9, Chlup T. 11

Náhradníci: Hejna M. 12, Firbas K. 13, Vaverka J. 14, Janovský J. 18 NB

Branky:

32 min. Kafka                  1 : 0

83 min. Kafka                  2 : 0

ŽK:  18 min. Drápalík (faul), 58 min. Chlup T. (protesty), 84 min. Vaverka J. (faul)

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek

K důležitému utkání se soupeřem s dolní poloviny tabulky jsme opět odjížděli oslabeni o některé hráče a navíc se nám již ve 20 minutě zranil stoper R. Kotek. Bohužel se to velmi podepsalo na naší hře. Domácí byli již od počátku důraznější a měli i první šanci. Hned v první minutě poslal Šaliga do šance kapitána Kotouse, ale to vychytal náš gólman. Odpověděli jsme v 5 minutě, kdy spolupráci Chlupů zakončil hlavičkou Roman. Škoda, že mířila přímo doprostřed branky a domácí brankář ji v pohodě zlikvidoval. V 9 minutě stříleli domácí po nedůrazném odkopu z hranice vápna, ale Standa se překvapit nenechal. O minutku později to zkoušel z trestného kopu R. Chlup a protáhl domácího brankáře. Ve 20 minutě jsme museli pro zranění střídat (viz. výše) a bylo to bohužel znát. Již ve 32 minutě jsme špatně pokryli rohový kop domácích, kteří nastřelili hlavou břevno a odražený míč dorazil do sítě Kafka – 1 : 0! Velkou šanci ke srovnání skóre měl po centru T. Chlupa ve 42 minutě, ale jeho hlavičku z hranice malého vápna vytěsnil gólman s námahou nad břevno!

Ve druhé půli měli opět jako první šanci domácí. Ve 49 minutě vyzval Gargula ke skórování Kotouse, ale ten ve 100% šanci netrefil branku. V dalším průběhu si domácí hlídali vedení a my jsme proti tomu nenašli recept. Až v 82 minutě mohl skórovat M. Šourek po pěkné akci Duška s T. Chlupem. Scházelo mu pár centimetrů, aby v pádu zasunul míč do domácí branky! Nakonec domácí své vítězství ještě pojistili druhým gólem po chybě M. Hůlky v 84 minutě. Protože byli domácí po celé utkání aktivnější a šli za výhrou důrazněji, vítězství si zasloužili a body zůstali v Drmoulu.