Hodnocení utkání FK - TJ DDM St. Role "B"

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 09. 2008

HODNOCENÍ ZÁPASU: FK  Nová Role – TJ DDM Stará Role „B“

První poločas z naší strany byl celkem slušný a hlavně nám přinesl vedení po krásné fotbalové akci. Ale bohužel jsme druhý poločas hráli netakticky a za to nás lídr tabulky náležitě potrestal, když z minima vytěžil maximum. Já i hráči se musíme nad sebou zamyslet, protože jsme prakticky ztratili vyhraný zápas. Bohužel se u některých hráčů projevuje horší fyzická připravenost i herní jistota a sehranost, které  prakticky doháníme během soutěže, věřím, ale že to vše zvládneme a začneme bodovat a hlavně bavit naše fanoušky pěkným fotbalem.

Trenér Petr Vakeš