Prohra s lídrem tabulky

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 11. 09. 2008

6. 9. 2008 v Nové Roli od 10:00

FK Nová Role  -  TJ DDM St. Role „B“   1 : 3  (1 : 0)     rozhodčí: Štěrba V., Novotný, Klinger                                                                          delegát: Vorel

Sestava FK:   Krupička St. ml.  1   -  Hnízdil L. 7 K, Bečvář R. 5, Kotek R. 8, Krupička St. st.. 5    –  Vaverka J. 9(66 min. Melichar P. 14), Chlup R. 10  K, Drápalík L. 2 (83 min. Firbas K. 13), Valjent J. 3, Hůlka M. 6 (60 min. Dušek P. 15)  –    Chlup T. 11

Náhradníci: Firbas K. 13, Melichar P. 14, Hejna M. 12, Dušek P. 15, Janovský J. 18  NB

Branka:

20 min. J. Valjent                        1 : 0

62 min. Slabý                                1 : 1

64 min. Slabý                                1 : 2

89 min. Vašíček                             1 : 3

ŽK: 30 Hnízdil L. (faul), 39 min. Chlup T. (faul)

Realizační tým -  trenér: Vakeš Petr, vedoucí mužstva: Hájek Daniel, zdravotník: Lisa Jiří

Ve druhém domácím utkání jsme nastoupili citelně oslabeni o některé hráče základní sestavy. M. Šourek odjel na dovolenou, Štěpánek pracovně v SRN, D. Hájek zraněn, Galla nemocen a Dušek po nemoci pouze na lavičce. I přesto jsme zahájili utkání velmi dobře a kvalitní mužstvo Staré Role do ničeho vážnějšího prakticky po celý poločas nepustili. Naopak jsme si sami vytvořili několik velmi nadějných příležitostí. Nejprve se po krásné přihrávce J. Valenta probil do pokutového území T. Chlup a jeho prudkou přihrávku museli obránci zblokovat na rohový kop. Ten dobře kopnul R. Chlup a jen teč gólmana Hasiče zabránila ve skórování L. Hnízdilovi. Ve 20 minutě jsme již Hasiče překonali po pěkné akci Hnízdil, Valjent, T. Chlup, kterou zakončil druhý jmenovaný do prázdné branky -  1 : 0! Do konce půle jsme mohli i zvýšit naše vedení, ale střelu R. Chlupa dokázal gólman vytlačit konečky prstů mimo tyče.    Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasným cílem udržet pro nás příznivý stav a pokud možno z rychlých protiútoků překvapit hosty. Bohužel a jak je pro nás i pravidlem jsme druhou půli vůbec nezvládli!! Místo trpělivé obrany jsme se neustále tlačili do předu a naopak pouštěli do smrtících brejků do té doby neškodné hosty. Prvním varováním byla šance z 50 minuty, kterou naštěstí zastavil skluzem Radek Bečvář. Avšak ani z toho jsme si nevzali ponaučení a přes posílení defenzivy Duškem jsme po chvíli inkasovali! Právě střídající P. Dušek nechal otevřenou svoji stranu hřiště a rychlou akci hostí zakončil matador Slabý – 1 : 1. A aby toho nebylo málo v 64 minutě přešel tentýž hráč okolo tří našich a opět z ledovým klidem zvýšil na 1 : 2! O minutu později mohl svoji chybu částečně napravit Dušek, ale centr T. Chlupa nasměroval stehnem ze dvou metrů nad branku hostů! Těm se v 78 minutě zranil brankář a na jeho místo musel nastoupit hráč z pole Vanke. Ten však je původním zaměřením také gólman, takže se žádná výhoda pro nás nekonala. Naopak nám „hřebíček do rakve“ po špatně zahraném rohovém kopu zarazil Vašíček, který v sólovém úniku obešel Krupičku ml. A do prázdné branky zpečetil výsledek – 1 : 3! Takže jsme opět prohráli kolapsem ve druhé půli což napovídá o špatné fyzičce týmu a také o naivní hře. Bohužel, těžko se divit trenérovi, že nemůže nacvičovat při tréninku různé herní činnosti, když někteří „borci“ nejsou schopni přijít během dvou týdnů třikrát na trénink! Situace je však taková, že nakonec musí hrát, protože nás je akorát. A zdá se mi, že toho někdo pravidelně zneužívá! Věříme, ale v prolomení našich špatných výsledků a vzestup tabulkou! Příští utkání sehrajeme v sobotu 13. 9.  od 15:00 v Drmoulu. Odjez je ve 13:00 od sportovní haly.