I druhé utkání na půdě soupeře jsme nezvládli!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 09. 09. 2008

31. 8. 2008 v Lomnici od 15:00

OSS Lomnice  -  FK Nová Role   2 : 0  (0 : 0)      rozhodčí: Francúz, Melničuk, Balhar

delegát: Černý Zdeněk

Sestava FK:   Krupička St. ml.  1   -  Hnízdil L. 7 K, Bečvář R. 5, Kotek R. 8, Chlup R. 10  K  –   Chlup T. 11, Štěpánek K. 9, Hájek D. 2 (40 min. Drápalík L.. 14), Valjent J. 3, Hůlka M. 6  –    Galla L. 4 (68 min. Urbánek J. 15)

Náhradníci: Firbas K. 13, Urbánek J. 15, Hejna M. 12, Drápalík L.. 14, Janovský J. 18  NB

Branka:

81 a 89 min.                Lorenz

ŽK: 22 Kotek R. (faul), 60 min. Hůlka M. (faul), 70. a 80. min Urbánek J. (faul, nesp. Chování)

ČK: 80 min. Urbánek J. (po 2 ŽK)

Realizační tým -  trenér: Vakeš Petr, vedoucí mužstva: Hájek Daniel, zdravotník: Lisa Jiří

Druhé venkovní utkání jsme zahájili celkem dobře měli i první střelecké příležitosti. Dáda Hájek a T. Chlup však domácího gólmana nepřekonali. Neujala se ani šance M. Hůlky z 12 minuty, když mu po pěkném průniku nevyšla střela! Ve 14 minutě poprvé zahrozili domácí a bylo pro nás štěstí, že Bureš mířil mimo naší branku. O dvě minuty později chyboval Radek Bečvář a domácí kapitán Maňák se dostal sám před St. Krupičku. Ještě, že mu míč na poslední chvíli uskočil. My jsme kontrovali přímým kopem T. Chlupa, který k naší smůle orazítkoval jen tyč domácí svatyně! Vůbec celý první poločas se nesl v duchu chyb obran obou týmů. Branka však nepadla žádná a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas se hrál nudný fotbal mezi vápny a oproti první půli se zlepšili obrany(nebo zhoršili útoky) obou týmů a tak se hrálo bez šancí. První nadějnou příležitost měl střídající J. Urbánek v 69 minutě po přihrávce T. Chlupa. Bohužel zbrkle se zbavil nadějné možnosti. Navíc se nechal během 10 minut na hřišti hloupě vykartovat a po druhé žluté kartě se musel v 80 minutě poroučet do kabin! Doplatili jsme na to o chvíli později, když chybovali L. Hnízdil a gólman „Kroupa“ a pro Lorenze nebyl problém dopravit míč do branky – 1 : 0!! Kalich hořkosti jsme dopili do dna v 89 minutě, kdy zaspal na pravé straně T. Chlup a opět Lorenz zpečetil naši porážku – 2 : 0!!