Spartak Horní Slavkov - FK 4 : 1

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 19. 08. 2008

16. 8. 2008 v H. Slavkově od 17:00

Spartak H. Slavkov  -  FK Nová Role  4 : 1  (0 : 0)      rozhodčí: Kroupa, Bušek, Bubanec

delegát: Špak

Sestava FK:   Krupička St. ml.  1   -  Hnízdil L. 7, Krupička St. 5, Kotek R. 8, Dušek P. 6     Chlup T. 11(76 min. Melichar P. 12), Drápalík L. 2, Chlup R. 10 K, Valjent J. 3(80 min. Hůlka L. 13), Šourek M. 9(73 min. Urbánek J. 16)     Galla L.  4

Náhradníci: Hůlka M. 13, Urbánek J. 16, Vaverka J. 14, Hejna M. 15, Melichar P. 12

Branky:

Drobný                         1 : 0

Slabý                           2 : 0

Řepka                          3 : 0

Urbánek J.                  3 : 1

Slabý                           4 : 1

ŽK: 23 a 69 min. Drápalík L. (faul + ?), 49 a 79min. Hnízdil L. (2x faul), Kotek R.(protesty)

ČK: 69 min. Drápalík L., 79 min. Hnízdil L.

Realizační tým -  trenér: Vakeš P., vedoucí mužstva: Lisa Jiří, zdravotník: Mistr Václav

Začátek utkání se odehrál ve znamení náporu domácích, kdy se do 7 minuty dostali do dvou slibných příležitostí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Pak jsme převzali iniciativu a byli po většinu prvního poločasu lepším týmem. Do nadějných šancí se dostali L. Hnízdil, T. Chlup, L. Galla a R. Chlup, ale také my jsme je nedokázali přetavit ve vedoucí branku. Slavkovští byli naší hrou zaskočeni a do konce poločasu si nevytvořili další šanci.

Do druhé půle domácí vstoupili aktivněji a vyrovnali hru. I přesto jsme je nepouštěli do nebezpečného ohrožení naší branky. Akorát zahráli velmi pěkně trestný kop, který však St. Krupička ml. jistě zlikvidoval. Pak jsme i my začali ohrožovat domácí branku! V největší šanci se objevil T. Chlup, který se však k zakončení odhodlal pozdě a domácí bek mu míč vypíchl na roh! Po této naší šanci začali zbytečně úřadovat rozhodčí. Na nesmyslné upozornění pomezního Bubance byla udělena druhá žlutá karta za údajné protesty(a následně červená) L. Drápalíkovi, který byl v tu dobu na opačné straně hřiště!! O pár minut později předvedl likvidační zákrok domácí gólman Valta na M. Šourka, byl nucen vystřídat, ale píšťalka sudího Kroupy zůstala němá!! V 72 minutě jsme dostali první branku, když pěknou přihrávku využil Drobný a svoji šanci proměnil – 1 : 0. Na tuto branku jsme mohli odpovědět o chvíli později, když trestný kop R. Kotka poslal tečí L. Galla těsně vedle domácí branky! Bohužel jsme inkasovali my po centru střídajícího Řepky zvýšil exligový Slabý na 2 : 0. Po chvíli a chybě naší obrany, kdy jsme hráli už bez dalšího vyloučeného L. Hnízdila(opět po 2 ŽK) se objevil tváří v tvář našemu gólmanovi Řepka a zvýšil na hrozivých 3 : 0. I bez dvou hráčů jsme dokázali korigovat, když svoji šanci proměnil Pepa Urbánek a snížil  na 3 : 1. Ještě však v 90 minutě neodmával jasný třímetrový ofsajd „expert“ Bubanec a Slabý uzavřel skóre na konečných 4 : 1.

I když se nám úvodní utkání soutěže příliš nepovedlo a prohráli jsme, jde o začátek soutěže a jistě se naše výkony zlepší a začneme opět vyhrávat! První příležitost k tomu budeme mít již tuto sobotu 23. 8. od 10:00, kdy hostíme Olympii Hroznětín, který v prvním kole vyhrál doma s SKF Kraslice 2 : 0.