Začíná nová sezóna, pro FK znamená učinkování v 1A. třídě

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 08. 2008

Po sestupu na konci minulé sezóny se náš tým připravuje na učinkování v 1A. třídě. V letní přestávce odešli tito hráči:

Špička Petr - odchod do SRN

Eszényi Jindra, Kratochvíl Zdeněk - konec hostování (Sp. Chodov)

Koranda Jiří - konec hostování (Vřesová - odešel do SRN)

Kothera Ondřej - konec hostování (Buldoci - hostování St. Role)

Vodrážka Jiří - konec hostování (Merklín - hostování dorost B. Sokolov)

Stávající kádr hráčů byl doplněn převážně o doorostence a odchovance, kteří byli na hostování:

Hůlka Marek - návrat z hostování (Božíčany)

Kuchař Michal - návrat z hostování (dorost Sp. Chodov)

Valjent Jiří - hostování (Sp. Chodov)

Drápalík Lukáš - obnovení činnosti

Süssner Jaroslav - návrat z hostování (Děpoltovice)

Hejna Matěj, Melichar Petr, Latislav Jan, Chlup Tomáš - přechod z dorostu

Tréninky začali 16. 7. a probíhají pravidelně v pondělí, středu a čtvtek od 17:30. První prověrkou byl turnaj, který se uskutečnil na našem domácím hřišti. Moc se nám nepovedl a po výsledcích 4 : 7 s Královským Poříčím a 1 : 7 s Vintířovem jsme obsadili poslední čtvrté místo. V turnaji zvítězil starší dorost Baníku Sokolov, který ve finále porazil Kr. Poříčí na penalty 10 : 9, když utkání skončilo v normální hrací době 4 : 4.

Další přípravné utkání sehrajeme 2. 8. od 17:00 opět v domácím prostředí proti Olympii Hroznětín. Zatím nám přípravu komplikuje dovolená a práce hráčů a hlavně nedořešená otázka hlavního trenéra. Snad se toto podaří dotáhnout do konce týdne do finále a příští týden již povede mužstvo nový kouč!