Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 06. 05. 2008

FK Nová Role  -  Jiskra Aš  1 : 3  (0 : 1)     rozhodčí: Tichota, Hodač, Bouše

delegát: Špak

Sestava FK:   Krupička St. ml. 1   -  Krupička St. 5, Dušek P. 6, Špička P. 3, Chlup R. 10 K     Eszényi J. 2 (80 min. Vaverka J. 14), Kothera O. 8, Štěpánek K. 7, Valjent J. 4,   Šourek M.  9 (83 min. Hejna M. 12), Kratochvíl Zd. 11 (57 min. Vodrážka J. 15)

Náhradníci: Hejna M. 12, Ploc M. 13, Vaverka J. 14, Vodrážka J. 15

Branky:

28 min. PK                                  0 : 1

67 min. Kohuťár                          0 : 2

86 min. Kothera  PK                  1 : 2

89 min. Kohuťár                          1 : 3

ŽK: 34 min. Kothera (faul)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Důležité utkání jsme začali celkem dobře a v 10 minutě měli i první velice nadějnou příležitost, když M. Šourek vysunul J. Eszényiho. Bohužel jeho centr šel našim nabíhajícím hráčům na paty a z pěkné akce nic nebylo. Hosté se na naši půlku moc nedostávali, ale když už se dostali do pokutového území byla z toho hned 28 minutě po zbytečném faulu R. Chlupa penalta. Tu hráč Aše s přehledem proměnil a poslal svůj celek do vedení – 0 : 1. Ve 33 střílel krásně K. Štěpánek – gólman hostí vyrazil konečky prstů na roh. Ještě větší územní převahu jsme získali po vyloučení Houdka po 2 žlutých kartách o tři minuty později. Do konce první půle se nám však stav srovnat nepodařilo!

Do druhé půle jsme posílili ofenzivu o J. Vodrážku a naším cílem bylo co nejdříve srovnat skóre. K tomu měl velmi blízko O. Kothera v 64 minutě, ale jeho ránu opět skvěle vyrazil gólman hostí! Ti hráli velmi zataženě, ale využívali každé příležitosti k nebezpečným brejkům. A jeden jim k naší smůle a po chybě R. Chlupa vyšel v 67 minutě – 0 : 2. Sice jsme byli potom opět lepším týmem, ale ani jednu šanci jsme nevyužili. V 70 minutě vyráží brankář střelu Kothery na břevno, v 82 minutě likviduje stejně bombu Štěpánka. Naděje na zvrat nám svitla ještě v 86 minutě, když O. Kothera proměnil pokutový kop za faul na P. Duška – 1 : 2. Tu však rychle zhasla chyba P. Špičky v 89 minutě – 1 : 3!