Dorost podlehl v Chebu místnímu Unionu

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 04. 2008

5. 4. 2008 10.00 Cheb

Union Cheb  -  FK Nová Role               3 : 0      (1 : 0)        rozhodčí: Fridrich

Sestava:  Janovský J. 1  – Hišem M. 5, Vodrážka J. 4, Melichar P. 2, Hejna M. 8   -  Hájek L. 3 (77 min. Zaňka J. 12),  Vaverka J. 10, Chára L. 9, Rešl G. 11 (68 min. Vaněk J. 13)   -  Ondráček L. 7 K, Ploc M. 6

Náhradníci: Vaněk J. 13, Zaňka J. 12

Branky:

43 min.       1 : 0

60 min.       2 : 0

66 min.       3 : 0

ŽK: bez karet

Realizační tým:  Hájek Dan, Hájek Jiří

Další mistrovské utkání sehráli dorostenci v Chebu. K zápasu jsme nastoupili oslabeni o několik hráčů základní sestavy, kteří byli zranění. Nezačali jsme špatně a v 9 minutě jsme měli velmi dobrou příležitost L. Ondráčkem po přihrávce J. Vaverky. Střelu našeho kapitána však domácí gólman vytlačil nad břevno. N to byla bohužel poslední větší šance našeho mužstva, protože jinak se hrálo podle chebských not. Domácí měli více ze hry a bylo jen otázkou času, kdy nás potrestají za příliš ustrašenou hru. K naší smůle se tak stalo dvě minuty před přestávkou, když na dlouhý pas nedosáhl P. Melichar a domácí útočník ve skluzu prostřelil J. Janovského.

Druhá půlka byla co do hry vyrovnanější, ale góly dávali jen domácí. Nejprve v 60 minutě zvyšoval po chybě M. Hišema střídající Girschik a o šest minut později rozhodl definitivně po nedůslednosti M. Hejny hlavou Kuzma.

Příští týden hostí dorost FK doma vedoucí tým soutěže Buldoky K. Vary. Utkání se hraje v sobotu 12. 4. od 10:00.