Porážka přišla i v zápase proti FK Ostrov!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 01. 04. 2008

30. 3. 2008 v Sokolově na UMT od 15:00

FK Ostrov  -  FK Nová Role  3 : 1  (2 : 1)         rozhodčí: Cvrk, Grujbár, Václavíková

delegát: Rajtmajer

Sestava FK:   Latislav J.  1   -  Roulich T. 2, Dušek P. 6, Špička P. 3, Chlup R. 10 K     Vodrážka J. 4(52 min. Eszényi J. 12), Kothera O. 8, Valjent J. 5(76 min. Šimek Š. 14), Kratochvíl Zd. 11     Šourek M.  9, Hnízdil L. 7 (82 min. Vaverka J. 13)

Náhradníci: Eszényi J. 12, Vaverka J. 13, Šimek Š. 14, Krupička St. ml. 18 NB

Branky:

14 min. Hnízdil L.                      0 : 1

23 min. Semivan                         1 : 1

27 min. Kalina                             2 : 1

69 min. Lorenc    PK                    3 : 1

ŽK: 69 min. Roulich (faul), 86 min. Dušek (protesty)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Zápas si vzhledem k počasí ostrovští domluvili na umělé trávě v Sokolově, takže se hrálo na perfektním terénu. A my jsme začátek zvládli velmi dobře. V 10 minutě postupoval ze strany sám na branku Zd. Kratochvíl, nezištně přihrával před branku volnému M. Šourkovi, který však na míč těsně nedosáhl! A když ve 14 minutě trefil přesně hlavou centr z pravé strany L. Hnízdil, vypadalo to, že by jsme nemuseli odjíždět s prázdnou. Domácí potom zvýšili obrátky a prosazovali se rychlými kontry, zvláště po naší levé straně, kde nastoupil nedoléčený J. Vodrážka. Jeden takový protiútok využili domácí po zmatcích a nedůsledném obsazení v naší šestnáctce ve 23 minutě, kdy vyrovnal z malého vápna Semivan – 1 : 1. Pak jsme sice mohli hned zvýšit opět agilním L. Hnízdilem, ale v rozhodujícím okamžiku si moc předkopl míč! A z protiútoku udeřili ostrovští ještě jednou a to hned o dvě minuty později, kdy po pěkné akci prostřelil z úhlu J. Latislava Kalina – 2 : 1!

Druhá půle byla sice opět vyrovnaná, ale my jsme se do žádné větší šance nedostali. Jen po špatně zahraném ofsajdsystému postupoval sám na ostrovskou branku R. Chlup, ale neměl potřebnou rychlost a jeho zakončení nebylo razantní. Domácí si potom chytrou hrou pohlídali výsledek a naopak ještě zahrávali po faulu P. Špičky pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Lorenc a upravil na konečných - 3 : 1.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 5. 4. Od 16:3 na domácím hřišti proti Jiskře Aš. Bude to pro nás velmi důležité utkání, ve kterém by jsme měli bodovat, pokud chceme pomýšlet na záchranu!!