Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 02. 03. 2008

FK Nová Role  -  Trstěnice  2 : 2  (2 : 1)    rozhodčí: ?

Sestava FK:   Krupička St. 1   -  Chlup T. 11 (41 min. Hejna M. 12), Kotek R. 8 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10    Vodrážka J. 4, Špička P. 3, Valjent J. 5, Dušek P. 6      Šourek M.  9, Hnízdil L. 7, (62 min. Ondráček L. 14)

Náhradníci: Ezsenyi J. 12, Hejna M. 13, Vaverka J. 14, Melichar P. 15

Branky:

12. min. Valjent J.             1 : 0

23. min. Chlup T.     PK      2 : 0

32. min.                              1 : 2

74. min.                              2 : 2

ŽK:  Chlup R., Špička P., Hejna M.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Utkání s loňským účastníkem divize jsme sehráli opět na umělé trávě v K. Varech. Hosté se dostali zakončení hned v 1 minutě, když jejich po dlouhém pasu musel gólman Krupička vyrážet střelu na roh. Ve 4 minutě dostal krásný pas M. Šourek, bohužel však nadějnou situaci špatně vyřešil. V osmé minutě opět M. Šourek postupoval na bránu hostí – pomezní rozhodčí však chybně odmával ofsajd. Za naši aktivitu jsme byli odměněni o čtyři minuty později, když si chytře za obranu naběhl J. Valjent a na dvakrát překonal brankáře – 1:0. Další chybu v trstěnické obraně využil M. Šourek, postupoval sám na gólmana, kterému se snažil vyhnoutl, ale gólman ho před prázdnou svatyní podtrhl. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil T. Chlup 2:0. Ve 30 minutě orazítkoval břevno po přihrávce P. Špičky L. Hnízdil. Bohužel se nám vedení 2:0 nepodařilo udržet do poločasu, protože jsme po neodmávaném ofsajdu ve 32 minutě inkasovali branku na 2:1.

Hned na začátku 2. Poločasu mohlo být srovnáno když po chybě T. Roulicha prostřelil trstěnický Hanko St. Krupičku. Naštěstí z brankové čary vykopl jeho ránu R. Chlup. Zvýšit naše vedení jsme mohly ve 46 minutě po spolupráci J. Vodrážky s M. Šourkem, který však zakončil nedůrazně. O tři minuty později pálil krásně po přihrávce J. Valjenta z úhlu J. Eszényi, jeho přízemní rána však těsně minula branku. Potom se hrálo většinou ve středu hřiště bez větších příležitostí. Trstěnicím pomohlo přesunutí výborného Chvala z útoku do záložní formace, kde nám dělal větší starosti. Pěnou ránu vyslal v 63 minutě P. Špička po přiťuknutí M. Šourka. Jeho pokus bezpečně kryl gólman. I přesto, že jsme odehráli zatím nejlepší utkání zimního turnaje nebylo nám souzeno zvítězit. V 74 minutě pronikl podél brankové čáry agilní Chval a jeho prudká přihrávka našla na malém vápně nabíhajícího spoluhráče, který bezpečně zavěsil – 2 : 2.