Áčko porazilo dorostence Buldoků

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 02. 2008 

10. 2. 2007 v K. Varech na UMT od 9.00

 

 

FK Nová Role  -  Buldoci K. Vary U18  2 : 0  (0 : 0)    rozhodčí: ?

                                                                         

                                                                                  

 

Sestava FK:   Latislav J. 1   -  Krupička St. 5 (41 min. Hejna M. 12), Roulich T. 2 (65 min. Vaverka J. 13), Špička P. 3 K, Chlup R. 10    Hnízdil L. 7, Kothera O. 8, Valjent J. 9, Dušek P. 6      Šourek M.  9, Vodrážka J. 4 (62 min. Ondráček L. 14)

 

Náhradníci: Hejna M. 12, Vaverka J. 13, Ondráček L. 14

 

Branky:

 

52 min. Hnízdil L.             1 : 0

59 min. Hnízdil L.             2 : 0

 

 

ŽK:  hráno bez karet

 

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří


  
Další utkání zimního turnaje na umělé trávě v Karlových Varech jsme sehráli proti mladšímu dorostu Buldoků. V první půli bylo utkání vyrovnané, ale v podstatě bez šancí na obou stranách. Snad trochu akci zavánějící ohrožením branky vyprodukovali dorostenci v 30 minutě, ale útočník si míč daleko ukopl a náš gólman mu ho s přehledem odebral.

    Do druhé půle jsme vysunuli na hrot do té doby nevýrazného Hnízdila a tato změna se osvědčila. Byli jsme od této chvíle jasně lepším týmem a vypracovali si i dost střeleckých příležitostí. Hnízdil útok dobře rozhýbal, zlepšilo se napadání soupeře a ten začal kupit chyby. Ve 42 minutě se po centru R. Chlupa dostal k odraženému míči J. Vodrážka, ale jeho rána si cestu mezi tři tyče nenašla. O osm minut později postupoval M. Šourek osamocen na gólmana Buldoků, ale ten mu šanci dobrým zákrokem zmařil. M. Šourek vše napravil v 52 minutě, když pěkně vyslal do sóla L. Hnízdila, který obešel i gólmana a trefil odkrytou branku – 1 : 0! o sedm minut poslal přízemní centr z levé strany P. Dušek a pro všudybyla L. Hnízdila nebyl problém ve skluzu poslat míč podruhé do soupeřovi sítě – 2 : 0! N mohl se dočkat i hattricku, ale pomezní rozhodčí při vstřelení branky signalizoval ofsajd. Do konce utkání jsme byli lepším celkem a dorostenci již do ničeho nepustili a zaslouženě vyhráli.