Dorostenci porazili muže Božíčan

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 18. 02. 2008 

9. 2. 2007 v Nové Roli od 10.30

 

 

FK Nová Role dorost  -  SK Božíčany  2 : 1  (0 : 0)    rozhodčí: ?

                                                                         

                                                                                  

 

Sestava FK:   Latislav J. 1 (46 min. Janovský J. 18)  -  Gebauer J. 5, Melichar P. 2, Šimek Š. 8, Hejna R. 10 (46 min. Martiňák V. 13)    Kučaba L. 3, Vodrážka J. 4, Chára L. 9, Vaverka J. 11      Koranda J.  6, Ondráček L. 7 K (78 min. Vaněk J. 12)

 

Náhradníci: Vaněk J. 12, Martiňák V. 13, Janovský J. 18  NB

 

Branky:

 

47 min. Vodrážka J.       PK       1 : 0

73 min.                                      1 : 1

85 min. Chára L.                        2 : 1

 

 

ŽK:  hráno bez karet

 

Realizační tým -  trenér: Hájek Dan., vedoucí mužstva: Hájek Jiří


  
Přípravné utkání dorostu se uskutečnilo na našem škvárovém hřišti, které sice bylo dobře připraveno, ale vzrůstající teplo přeci jen provedlo své a během utkání se stal terén ještě těžším. I přesto sehrálo naše mužstvo celkem dobré utkání. Sice jsme pustili božíčanské do několika šancí, ale my jsme si jich vytvořili více a větší. V 10 minutě postupoval sám z boku J. Koranda, jeho střelu však gólman dokázal vyrazit na rohový kop. V 15 minutě se po naší chybě do šance dostával hostující Petr, ale nakonec si míč ukopl a J. Latislav byl u míče dříve. Ve 23 minutě chybně rozehrál J. Vodrážka, hosté podnikli rychlý protiútok, který musel zastavit dobře se vracející J. Gebauer. Ve 30 minutě se po akci dobře hrajícího L. Cháry dostal do šance J. Vaverka, bohužel jeho ránu stačil gólman vyrazit.

    Ve 47 minutě se po chybně zahraném ofsajdsystému dostal do sóla J. Koranda, jeho ránu brankář vyrazil pouze k L. Ondráčkovi. Ten si obhodil obránce, byl sražen a pokutový kop bezpečně proměnil J. Vodrážka – 1 : 0! V 50 minutě chyboval L. Chára s P. Melicharem a „požár“ musel hasit stoper Š. Šimek. Pak jsme si vytvořili minimálně dvě gólové příležitosti, ale ani J. Koranda, ani L. Ondráček jich nedokázali využít! Když už to vypadalo, že hosté nebudou schopni utkání zdramatizovat, nedohodli se při odehrání míče gólman J. Janovský a Š. Šimek a pro božíčanského hráče nebyl problém z metru poslat míč do sítě – 1 : 1! Naštěstí jsme nesložili zbraně a pět minut před koncem se krásně z 25 metrů trefil do horního rohu branky L. Chára – 2 : 1! Poté mohl dvakrát skórovat J. Vaverka, ale ve 100% šancích dvakrát přestřelil branku. I přesto jsme vyhráli zaslouženě a kdybychom nezahazovali jasné šance mohli jsme vstřelit daleko více branek. Nutno však přiznat, že i Božíčany mohli dát dost branek a utkání mohlo klidně skončit 7 : 5.