Po tragické první půlce přišlo vítězství

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 26. 01. 2008

Buldoci K. Vary U 19  -  FK Nová Role  3 : 4  (3 : 0)    rozhodčí: Nehasil

Sestava FK:   Latislav J.  1   -  Hnízdil L. 7 (24 min. Hejna M. 12, 65 min. Melichar P. 14), Roulich T. 2 (46 min. Dušek P. 13), Krupička St. 5, Dušek P. 6     Chlup T. 11, Špička P. 3 K, Vodrážka J. 4  , Vaverka J. 8 (24 min. Ondráček L. 13)     Šourek M.  9, Chlup R. 10 (67 min. Hájek Dav. 12)

Náhradníci: Hejna M. 12, Ondráček L. 13, Melichar P. 14, Krupička St. ml. 18 NB

Branky:

12 min.                            1 : 0

15 min.                            2 : 0

23 min.                            3 : 0

47 min. Vodrážka J.        3 : 1

55 min. Vodrážka J.        3 : 2

69 min. Dušek P.            3 : 3

82 min. Vodrážka J.        3 : 4

ŽK:

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Po prvních deseti minutách, kdy jsme byli aktivnější nás dorostenci až do konce první půle jasně přehrávali a měli utkání ve své režii. Sice jim dvě branky daroval nejistý Honza Latislav, ale i jeho spoluhráči v poli tahali první poločas za kratší konec. Když jsme už ve 23 minutě prohrávali 3 : 0, snažil se trenér Pavlíček změnit hru vystřídáním dvou hráčů na pravé straně sestavy. Změna pomohla, neboť jsme již do konce půle branku nedostali a hra se srovnala. Po poločasové výměně názorů mezi hráči a realit. Týmem se hra ve druhé půli rapidně zvedla a my jsme se začali proti chybujícím dorostencům  prosazovat! A když i nám pomohl dvěmi hrubkami domácí gólman snížit na rozdíl jediné branky, byli jsme zpět ve hře. Do konce zápasu se nám podařilo vsítit ještě dvě branky a nakonec jsme zvítězili. Pomohlo nám i to, že domácí dohrávali utkání pro zranění hráče v deseti. Každopádně s výkonem z prvního poločasu by jsme v soutěžních zápasech neměli šanci na dobrý výsledek. Příští týden sehrajeme další utkání zimního turnaje v K. Varech proti silné Toužili. Zápas se hraje se v sobotu 26. 1. 2008 od 14:45 na umělé trávě v Drahovicích.