Halový turnaj Baníku Sokolov konaný v hale TJ Nová Role se našim dorostencům nadmíru vydařil. Jedno družstvo skončilo na na 5 místě a druhé dokonce v turnaji zvítězilo, když ve finále turnaje porazilo favorizovaný Baník Sokolov "2".
Skupina A | Skupina B | |||||||||
1) FK Baník Sokolov 1 | 1) FK Baník Sokolov 2 | |||||||||
2) FK Nová Role 1 | 2) FK Nová Role 2 | |||||||||
3) Spartak Chodov 1 | 3)Spartak Chodov 2 | |||||||||
4) Čechie Dalovice | 4)OSS Lomnice | |||||||||
A | Baník 1 | N.Role 1 | Chodov 1 | Dalovice | Skóre | Body | Pořadí | |||
Baník 1 | 1 : 1 | 1 : 1 | 5 : 0 | 7 : 2 | 5 bodů | 2 | ||||
N.Role 1 | 1 : 1 | 2 : 3 | 1 : 1 | 4 : 5 | 2 body | 3 | ||||
Chodov 1 | 1 : 1 | 3 : 2 | 2 : 0 | 6 : 3 | 7 bodů | 1 | ||||
Dalovice | 0 : 5 | 1 : 1 | 0 : 2 | 1 : 8 | 1 bod | 4 | ||||
B | Baník 2 | N.Role 2 | Chodov 2 | Lomnice | Skóre | Body | Pořadí | |||
Baník 2 | 1 : 1 | 4 : 0 | 1 : 0 | 6 : 1 | 7 bodů | 1 | ||||
N.Role 2 | 1 : 1 | 2 : 1 | 2 : 0 | 5 : 2 | 7 bodů | 2 | ||||
Chodov 2 | 0 : 4 | 1 : 2 | 0 : 1 | 1 : 7 | 0 bodů | 4 | ||||
Lomnice | 0 : 1 | 0 : 2 | 1 : 0 | 1 : 3 | 3 body | 3 | ||||
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ SKUPINY | ||||||||||
1 A | 4 A | 5 : 0 | ||||||||
1 B | 4 B | 1 : 0 | ||||||||
2 A | 3 A | 2 : 3 | Vaverka Jar. 2x | |||||||
2 B | 3 B | 2 : 1 | Vodrážka J., Dulík T. | |||||||
1 A | 3 A | 1 : 1 | ||||||||
1 B | 3 B | 4 : 0 | ||||||||
4 A | 2 A | 1 : 1 | Kučaba L. | |||||||
4 B | 2 B | 0 : 2 | Vodrážka J., Dulík T. | |||||||
3 A | 4 A | 2 : 0 | ||||||||
3 B | 4 B | 0 : 1 | ||||||||
1 A | 2 A | 1 : 1 | Vaverka Jar. | |||||||
1 B | 2 B | 1 : 1 | Vodrážka J. | |||||||
O UMÍSTĚNÍ | ||||||||||
o 5. - 8. místo | FK Nová Role "1" - Chodov "2" | 4 : 1 | Vaverka Jar. 2x, Kučaba L. 2x | |||||||
Lomnice - Dalovice | 0 : 1 | |||||||||
semifinále | Chodov "1" - FK Nová Role "2" | 1 : 2 | Šimek Š., Hejna M. | |||||||
Sokolov "2" - Sokolov "1" | 1 : 2 | |||||||||
o 7. - 8. místo | Lomnice - Chodov "2" | 4 : 1 | ||||||||
o 3. - 4. místo | Sokolov "2" - Chodov "1" | 2 : 1 | ||||||||
o 5. - 6. místo | FK Nová Role "1" - Dalovice | 2 : 1 | na PK | Kučaba L. | ||||||
FINÁLE | FK Nová Role "2" - Sokolov "1" | 2 : 1 | Šimek Š., Chlup T. | |||||||
FK Nová Role "1": Chára Lukáš, Vaverka Jaroslav, Martiňák Venca, Janovský Jakub, Hišem Martin, Ploc Míša, Gebauer Honza, Hejna Roman, Kučaba Luďa a Melichar Petr
FK Nová Role "2": Dulík Tomáš, Hejna Matěj, Chlup Tomáš, Hájek Lukáš, Zaňka Jakub, Vaněk Jiří, Vodrážka Jiří, Šimek Štěpán, Ondráček Lukáš a Krupička Standa