Dobrý začátek, špatný konec!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 26. 11. 2007

3. 11. 2007 v Nové Roli od 14.00

FK Nová Role  -  SKF Kraslice         2 : 2  (2 : 0)     rozhodčí: Rousek, Grujbár, Garaj

delegát: Votík

Sestava FK:   Latislav J.  1   -  Chlup T. 14, Roulich T. 2, Špička P. 3, Dušek P. 6     Vodrážka J. 4 (21 min. Hnízdil L. 7, 46 mín. Krupička St. 5), Chlup R. 10, Kotek R. 8 K(76 min. Eszényi J. 11), Štěpán J. 13     Šourek Miroslav 12, Šourek Martin 9

Náhradníci: Eszényi J. 11, Krupička St. 5, Hnízdil L. 7

Branky:

7 min. Chlup T.     PK            1 : 0

23 min. vlastní                      2 : 0

62 min. Tomeš                        2 : 1

78 min. Kurtin                         2 : 2

ŽK: 19 min. Chlup R. (protesty), 20 min. Chlup T. (faul), 22 min. Kotek (faul), 26 min. Roulich (faul), 71 min. Štěpán (faul)

ČK: 86 min. Roulich (strčení do soupeře)

Poslední domácí utkání jsme chtěli proti nováčkovi z Kraslic bezpodmínečně vyhrát a začátek zápasu tak i vypadal. Hned v sedmé minutě jsme šli do vedení  proměněnou penaltou T. Chlupa po faulu na Martina Šourka. Pak se hra trochu vyrovnala, ale přesto jsme hosty do šancí nepouštěli a naopak po stříleném centru Jirky Štěpána si hosté vstřelili vlastní branku a my šli do dvoubrankového vedení! Ještě do poločasu jsme mohli zvýšit na trojbrankové vedení, ale Míra Šourek netrefil po hrubce hostujícího gólmana prázdnou branku!!

Ve druhé půli jsme ovšem jako v jiných zápasech opět přenechali aktivitu soupeři. Kraslice toho využili a v 53 minutě nás nadvakrát zachránil gólman J. Latislav! V 55 minutě předvedl pěknou individuální akci T. Chlup, ale jeho přihrávku nastřelil R. Kotek pouze do obránce hostí. V 62 minutě si vyměnili míč bratři Šourkové, ale Míra zakončil vedle levé tyče. V 62 minutě se srazili R. Chlup s gólmanem Latislavem a jejich nedorozumění využil Tomeš a snížil na 2 : 1! Bohužel místo, abychom se snažili hru uklidnit, jsme hned po rozehrání chybovali kapitánem Kotkem a nadšeně bojující hosté toho náležitě využili. Aktivní Maxa získal míč a jeho centr našel přesně hlavu Kurtina a ten srovnal skóre -  2 : 2! I pak jsme měli ještě možnost utkání zvrátit na naši stranu. Ovšem ani v 77 minutě po centru R. Chlupa Dušek, tak ani 82 minutě po trestném kopu Roulich branku vstřelit nedokázali. Naopak v 89 minutě nás po hlavičce Kričfalušiho zachránilo břevno! Ještě předtím dostal za strčení do protihráče červenou kartu T. Roulich.

Bohužel jsme zase nedokázali udržet dvoubrankové vedení a pustit dobře rozehrané utkání. Zdá se, že né všichni hráči dokáží udržet koncentraci až do konce a navíc nebude dobrá ani naše kondice!! Snad se nám povede přes zimní přestávku tým náležitě fyzicky připravit na jarní boje o záchranu!! Poslední utkání podzimu 2007 sehrajeme 11. 11.  na umělé trávě ve Františkových Lázních proti Viktorii M. Lázně. Utkání začíná od 14.00 hodin.