Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 26. 11. 2007

Rozvoj Trstěnice  -  FK Nová Role  4 : 0  (3 : 0)    rozhodčí:

delegát:

Sestava FK:   Latislav J.  1   -  Krupička St. 5, Roulich T. 2, Špička P. 3, Dušek P. 6     Chlup T. 14, Kotek R. 8 K(46 min. Eszényi J. 11), Štěpán J. 13, Vodrážka J. 4 (46 min. Hnízdil L. 7)    Šourek Miroslav 12, Chlup R. 10 (66 min. Koranda J. 15)

Náhradníci: Eszényi J. 11, Koranda J. 15, Hnízdil L. 7

Branky:

7 min. Hořínek                         1 : 0

25 min. Chval                          2 : 0

44 min. Pánek                         3 : 0

78 min. Tuhela                        4 : 0

ŽK: 40 min. Štěpán (faul), 66 min. Krupička (faul)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Štěpán Boleslav, zdravotník: Lisa Jiří

Průběh tohoto utkání byl jasný již před samotným zápasem. Bylo jasné, že domácí se budou snažit co nejdříve vstřelit branku, aby se uklidnili a pak budou trpělivě čekat na další šance, které určitě přijdou. Opět jsme chybovali ve středu obrany(je to již tradice), když tentokrát Špička odkopl přímo na nohu střelce Hořínka a ten již přesně věděl co s míčem – 1 : 0! Ve 22 minutě postupoval sám z pravé strany Chval, ale jeho šanci zlikvidoval J. Latislav. Chval si vše zopakoval o tři minuty později, když přešel přes tři !! naše hráče a zkušeně zakončil – 2 : 0. Utkání bylo rozhodnuto prakticky v první půli a to po další chybě naší defenzivy. Roulich „namazal“ Hořínkovi, který ještě posunul na veterána Pánka a ten vsítil třetí branku trstěnického mužstva – 3 : 0!

Do druhé půle jsme nastoupili bez zraněných Kotka a Vodrážky, které nahradili Eszényi s Hnízdilem. Ve druhé půli se domácí již soustředili na udržení výsledku a v našich silách již nebylo cokoliv s tím udělat! Navíc se nám zranil další klíčový hráč R. Chlup, kterého musel nahradit v 66 minutě mladík Koranda. V 77 minutě mohl zvýšit Hořínek, ale jeho pěknou hlavičku zkrotil Latislav! O minutu později však domácí zvýšili na 4 : 0 po rohovém kopu Tuhela. Naše jediná gólová šance přišla až v 81 minutě, ale osamocený Hnízdil trefuje pouze domácího gólmana! Poslední domácí zápas sehrajeme příští sobotu od 14.00 proti SKF Kraslice a doufáme, že se nám konečně podaří naplno bodovat!!