Áčko doma opět zklamalo!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 22. 10. 2007

20. 10. 2007 v Nové Roli od 15.30

FK Nová Role  -  SK Dolní Rychnov  3 : 3  (3 : 2)    rozhodčí: Bouše, Bušek, Rousek

delegát: Fibrich

Sestava FK:   Latislav J.  1   -  Hnízdil L. 7, Roulich T. 2, Špička P. 3, Dušek P. 6     Chlup T. 14, Kotek R. 8 K (68 min. Koranda J. 15), Šourek Miroslav 12 (64 min. Eszényi J. 11), Štěpán J. 13    Šourek Martin  9 (30 min. Vodrážka J. 4), Chlup R. 10

Náhradníci: Vodrážka J. 4, Krupička St. 5, Eszényi J. 11, Koranda J. 15

Branky:

4 min. Chlup R.                            1 : 0

12 min. Chlup R.                          2 : 0

15 min. Elijaš                                2 : 1

31 min. Vodrážka J.  TK              3 : 1

45 min. Štáhlavský                         3 : 2

66 min. Křenek                              3 : 3

ŽK: 20 min. Roulich (faul)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Úvod do utkání jsme měli vynikající. Hosty jsme zaskočili aktivní hrou a prakticky nevěděli co hrát. Hned ve čtvrté minutě jsme L. Hnízdilem vybojovali míč pro rozběhnutého Martina Šourka, který krásně našel před brankou ideálně postaveného R. Chlupa. Ten zkušeně otevřel pod padajícím gólmanem skóre zápasu – 1 : 0! O dvě minuty později mohlo být naše vedení zvýšené. To T. Roulich pěkně vysunul Martina Šourka, který se zbavil Cigánika, ale z očí do očí proti Makarovičovi neuspěl. Naštěstí si spravil chuť ve dvanácté minutě. Pas L. Hnízdila podcenil Cigánik, osamocený Martin našel před brankou opět R. Chlupa pro něhož nebyl problém uklidit míč podruhé za Makarovičova záda – 2 : 0!! Bohužel jsme pustili hosty zpět do zápasu v 15 minutě, kdy zbytečně fauloval ve vápně T. Roulich a sudí Bouše nařídil pokutový kop. Ten bezpečně proměnil Elijaš a snížil na 2 : 1. Ve 23 minutě nás mohl poslat zpět do dvoubrankového vedení R. Chlup po akci R. Kotka s T. Chlupem. Jeho střela byla zblokována a dorážka šla těsně mimo branku. Ve 30 minutě jsme museli kvůli obnovenému zranění nahradit Martina Šourka dorostencem J. Vodrážkou. Ten se hned po prvním kontaktu s míčem zapsal mezi střelce!! Nádherně proměnil trestný kop po faulu na R. Kotka – 3 : 1! Ve 34 minutě jsme mohli přidat další branku, ale po centru J. Vodrážky mířil v pádu R. Chlup hlavou pouze do tyče. Míč se však vrátil zpět k Romanovi, který „nabil“ nabíhajícímu Mir. Šourkovi. Jeho rána šla ale vedle branky. Hosté zahrozili ve 40 minutě, když pronikl přes půl hřiště stoper Sekáč a jeho sólo jsme zastavili až faulem před pokutovým územím. Následný trestný kop poslal Elijaš vysoko nad Latislavovu branku. Naši hráči se však nepoučili a v poslední minutě první půle po krásné akci hostů trestal Šťáhlavský do prázné branky – 3 : 2!
     Do druhé části hry jsme vstoupili opět náporem a jenom kousíček chyběl R. Chlupovi k dosažení hattricku. Po ose Kotek – Vodrážka zakončil střelou do brankáře, míč pokračoval dále do branky, avšak na poslední chvíli ho z brankové čáry odkopl obránce!! Prakticky z protiútoku musel prokázat svoje kvality při střele soupeře J. Latislav. V 64 minutě jsme byli nuceni vystřídat i druhého z bratří Šourků, Míru, kterého nahradil J. Eszényi. V 66 minutě bylo po střele od tyče srovnáno Křenkem na 3 : 3!! Opět se naši hráči nedokázali vyvarovat zbytečných chyb za které ihned zaplatíme!! I přesto jsme mohli toto utkání dovést do vítězného konce. Museli bychom jen proměňovat naše velké šance. Hned v 67 minutě měl na hlavě gól Jirka Štěpán, ale jeho rána šla těsně mimo tyče. Další velikou příležitost měl po přihrávce J. Korandy na noze T. Chlup, jeho střela šla bohužel těsně nad branku. Rozhodnout utkání ve prospěch hostů mohl v 82 minutě Valič po minele R. Chlupa, naštěstí jeho střelu zkrotil J. Latislav. Poslední slovo měl v 86 minutě po závaru v pokutovém území L. Hnízdil, ale jeho slaboučkou ránu ze čtyř metrů v pohodě zlikvidoval Makarovič! Další utkání sehrajeme příští neděli 28.10 na hřišti loňského účastníka divize TJ Rozvoj Trstěnice a určitě to bude těžké. Domácí hrají na špici přeboru a nám se vůbec nedaří. Každopádně nepojedeme předem poražení a pro zisk tří bodů uděláme maximum. Sraz na utkání je ve 12.20 hodin u sportovní haly a zápas samotný začíná ve 14.30.