V Novém Sedle jsme neproměnili dva pokutové kopy!!

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 14. 10. 2007

BU Nové Sedlo  -  FK Nová Role    3 : 1  (2 : 1)

delegát: Votík

Sestava FK:   Krupička St. ml. 1   -  Hnízdil L. 16, Roulich T. 2, Krupička St. 5 (46 min. Koranda J.  12), Dušek P. 6 (75 min. Vodrážka J. 4)      Chlup T. 14 (75 min. Eszényi J. 15), Kotek R. 8 K, Špička P. 3, Štěpán J. 7      Šourek M.  9, Chlup R. 10

Náhradníci: Vodrážka J. 4, Koranda J. 12, Eszényi J. 15, Hájek D. 13, Hnídek K. 11, Latislav J. 18 NB

Branky:

14 min. Kovařík               1 : 0

21 min. Suchý                 2 : 0

51 min. Dušek P.           2 : 1

66 min. Gvizd                  3 : 1

ŽK: 53 min. Kotek a šourek (protesty), 65 min. Dušek (zakopnutí míče)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St., vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Zápasy na půdě Nového Sedla nám již nějaký čas nevychází. Po nečekané porážce minulý týden od FC Cheb jsme chtěli toto pravidlo změnit a odvést si ze Sedla tři body. Začátek utkání se nám celkem povedl. Až na druhou minutu, když trestný kop domácích poslal neobsazený( před zápasem trenér upozorňoval na úvod zápasu!!!) Gergely do tyče Krupičkovi branky. Pak začal naše záloha přehrávat stejnou formaci domácích a útočníci měli dostatek míčů k zakončení. Navíc domácí nehráli ani v obraně bez chyb, takže jsme se dostávali do velkých šancí. Hned ve 4 minutě se po rychle rozehraném autu dostal do vápna uzdravený M. Šourek, byl sražen a sudí odpískal pokutový kop! S ním však kapitán Kotek naložil velmi špatně. Jeho slabou střelu zlikvidoval gólman Jelínek! S naší hrou to však neotřáslo a hned o minutu později se uvolnil s chutí hrající Šourek a jeho ránu musel opět likvidovat gólman. Do třetice zamotal domácím obráncům hlavu Šourek v minutě 9, ale opět se jeho rána neujala – Jelínek jí vyrazil na roh! Pak (ostatně jako v každém našem utkání) přišla hrubá chyba v naší obraně. Stoper St. Krupička starší špatně odvrátil dlouhý centr a po dvou rychlých nahrávkách prostřelil nabíhající Kovařík po zemi Krupičku mladšího – 1 : 0! Přesto jsme i dál domácí přehrávali, ale naše příležitosti se nepodařilo dotáhnout do gólového konce. Když navíc ve 21 minutě přišla opět další hrubka v naší obraně a k míči se dostal jako „slepý k houslím“ kanonýr domácích Sláva Suchý, bylo zle! Z kroku napálil míč k tyči naší branky a snaha našeho gólmana byla marná – 2 : 0! Realizační tým na naší lavičce málem omývali. Ale ještě nebyl konec zápasu! Zvlášť, když jsme hráli pořád dobře do předu a vytvářeli si šance. Tak jako ve 33 minutě, když J. Štěpán vysunul rozběhnutého T. Chlupa. Ten však předvedl jaký je rozdíl mezi produktivitou naší a N. Sedla. Jeho zakončení nebylo ani přihrávkou ani střelou!! Ve 35 minutě opět zahrozili domácí a jen zbrklost zamezila Kovaříkovi slavit gól podruhé! Ze čtyř metrů přestřelil prázdnou branku.

Do druhé půle jsme nastoupili s P. Špičkou na postě stopera a do zálohy přišel J. Koranda a v útoku si vyměnili místo Chlupové. Opět jsme si začali vytvářet šance. Ve 47 minutě si na Trestný kop R. Chlupa naběhl kapitán Kotek, ale jeho hlavička našla pouze náruč Jelínka. O minutu později pálil z 18 metrů M. Šourek a jeho rána šla jen těsně mimo bránu. Když ani ve 100% šanci P. Dušek nedokázal prostřelit Jelínka začínalo nám být jasné, že nám není souzeno ani dnes. Naštěstí se nám podařilo vykřesat naději. V 51 minutě vyslal R. Kotek sprintujícího?! P. Duška a ten zkušeně přehodil vybíhajícího Jelínka – 2 : 1! Naši naději však opět sfouknul po trestném kopu v pádu efektně hlavou Gvizd – 3 : 1!! Pak jsme opět domácí mačkali a po chybě domácího gólmana v 70 minutě musel střídající Joza stáhnout unikajícího Šourka. Pískala se další penalta v náš prospěch, ale ani tuto jsme nedokázali R. Chlupem proměnit. Jeho ránu vyrazil Jelínek zpět k Romanovi a jeho boba ze čtyř kroků však pouze málem zlomila břevno domácí branky!!  Do konce utkání jsme sice hráli pořád aktivně, ale více než jednu branku jsme v tomto zápase neměli dát! Přesto, že jsme byli téměř po celé utkání lepší zase se potvrdilo, že „fotbal nemá logiku“, jak to řekl trenér Pospíchal. Je ale jasné, že když soupeři doslova nahrajeme na dvě branky a sami zahazujeme šance včetně dvou pokutových kopů jak na běžícím páse, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Takže vlastně ta logika tam je!-)      Příští zápas sehrajeme v domácí prostředí, když v sobotu 20. 10. hostíme od 15.30 mužstvo Dolního Rychnova, které se také nachází v dolní patrech tabulky! Všichni příznivci jsou srdečně zváni.